תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

דיוויד בלאט סיכם לשנתיים נוספות במועדון

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, סיכם במועדון לשנתיים נוספות עם אופציה לעונה נוספת. מכבי רואה את בלאט כחלק בלתי נפרד מהמועדון וכאיש הראוי ביותר להמשיך ולהצעיד את המועדון קדימה.

28/02/2012
ראשי · חדשות · דיוויד בלאט סיכם לשנתיים נוספות במועדון
דיוויד בלאט סיכם לשנתיים נוספות במועדון

מכבי אלקטרה ת"א גאה להודיע כי המאמן הראשי של הקבוצה, דיויד בלאט, סיכם בקבוצה לשנתיים נוספות עם אופציה לעונה שלישית. מכבי רואה את בלאט כחלק בלתי נפרד מהמועדון וכאיש הראוי ביותר להמשיך ולהצעיד את המועדון קדימה. בלאט הוכיח בשנתיים האחרונות כי הוא בעל אישיות מרשימה ויוצאת דופן ומקצוען ברמה עולמית, שילוב שתואם את הציפיות והחזון של מכבי אלקטרה ת"א.

בלאט אמר לאחר הסיכום המיוחל: "אין מאושר ממני, זהו רגע מרגש וגדול עבורי. מכבי אלקטרה ת"א יקרה לליבי ואני שמח וגאה להמשיך לשרת אותה בכל דרך אפשרית ומודה לבעלים ולהנהלה על האמון שהם נותנים בי. אני מוקף באנשים ברמה הגבוהה ביותר, שמאפשרים לי להוביל את הקבוצה הן ברמה המקצועית והן ברמה האנושית למקומות הכי גבוהים שאפשר לחלום עליהם. מכבי היא משפחה חמה ונהדרת, אני גאה ונרגש להיות חלק מהמסורת המפוארת של המועדון הצהוב. אני מבטיח לאוהדים המדהימים שלנו שאני וכל אנשי הקבוצה נעשה הכל כדי שיהיו גאים בנו כל יום מחדש".

שמעון מזרחי: "דיויד בלאט הפך לנכס צאן ברזל של מכבי אלקטרה ת"א. הרצון שלו להישאר במועדון לפחות לעוד שנתיים מראה על מחויבות, אחריות ואהבה גדולה לקבוצה ולסמל של מכבי. אני מברך אותו על הסיכום החדש".

דיויד פדרמן: "אין ספק שזהו הצעד הנכון והטוב ביותר הן לדיויד בלאט והן למכבי. כל ההנהלה חושבת כך ואני בטוח שגם האוהדים שלנו. דיויד בלאט הרוויח זאת ביושר בשנתיים האחרונות ואני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×