תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

אור לאומי מצטרף למכבי אלקטרה ת"א

מכבי אלקטרה ת"א צריפה אל הסגל הרחב את השחקן הצעיר, אור לאומי (18, 1.94), שגדל במחלקת הנוער של המועדון ומשחק העונה גם בעירוני ר"ג במסגרת "הכרטיס הכפול".

02/11/2014
ראשי · ארכיון כתבות · אור לאומי מצטרף למכבי אלקטרה ת"א
אור לאומי מצטרף למכבי אלקטרה ת"א
לסגל הרחב של מכבי אלקטרה ת"א צורף השחקן אור לאומי, שחגג בשבוע שעבר יום הולדת 18. לאומי – גארד, 1.94 מטר, גדל במכבי ת"א ועבר את כל קבוצות הגילאים במועדון החל מקט-סל. שיחק שנתיים בליגת התיכונים בארה"ב ב-  Bishop Gorman High School בלאס וגאס.
 
לאומי היה קפטן נבחרת הנוער של ישראל ותרם 10 נקודות ו-3.8 ריבאונדים באליפות אירופה דרג ב' לנוער, שנערכה בקיץ האחרון בסופיה, בולגריה. לאומי, שחקן עירוני ר"ג, ישחק העונה במסגרת "הכרטיס הכפול" גם במכבי אלקטרה ת"א, כמו בן אלטיט. לאומי ואלטיט ייכללו היום בסגל הקבוצה למשחק מול הפועל ירושלים.
 
לאומי יתפוס בסגל את מקומו של עידן זלמנסון. עידן הוא אחד הצעירים שמכבי משקיעה בהם משאבים רבים ובעל פוטנציאל לעתיד מבטיח. עקב השינויים בסגל שחלו מפתיחת העונה בעמדות הגבוהים של מכבי אלקטרה ת"א, הבנו שעדיף לזלמנסון לקבל דקות בקבוצה אחרת בליגת העל ואנו מאוד מקווים שכך יקרה בבני הרצליה, שם יוכל להתקדם ולעשות צעד נוסף כדי להיכלל בסגל של מכבי ת"א בעתיד.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×