תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

חוויה בצהוב בהיכל ובמוזיאון

ההיסטוריה של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שזורה כשתי וערב בהיסטוריה של מדינת ישראל. הקבוצה שגדלה עם המדינה והפכה לקבוצה של המדינה, סוחפת אחריה מאות אלפים כשלכל אחד מהם יש את אותו רגע בו הוא הבין שמכבי זה לנצח. אז בשביל כל אותם שהיו שם, וגם לאלו שעוד חולמים להיות שם כשמכבי תמשיך לשבור כל שיא אפשרי, אנחנו שמחים לפתוח את שערי מרכז המבקרים, "היכל המכבים".
בהיכל המכבים תוכלו לגעת ולחוש ברגעי התהילה של המועדון, החל מהנפת גביע אירופה הראשון ב-1977 ועד ההנפה הסנסציונית במילאנו ב-2014. בואו  לראות כיצד הכל התחיל, איך הפך מועדון חובבני שקם ממגרשי הבלטות בדרום תל אביב, להיות נושא הלפיד של הספורט הישראלי כולו ולמועדון פאר בכדורסל האירופי. כל זאת תוך הנחלת ערכים של הישגיות, מצוינות וחריצות לדורות שלמים של ילדים, נערים ומתבגרים.
במהלך הסיור תחשפו אל " מאחורי הקלעים" של מכבי וההיכל. תבקרו בחדר ההלבשה של הקבוצה, תשבו בעמדת הראיונות בחדר העיתונאים (ממש כמו מאמן מכבי בסוף משחק), תצפו במגרש מתוך אחד מתאי הצפייה המרהיבים, וכמובן תעלו לרחבת המגרש שם תוכלו לשבת על ספסלי הקבוצות ולעמוד מרחק נגיעה מהפרקט ...
יום הולדת של אלופים
היכל המכבים מציע יום הולדת בסגנון אחר: סיור מודרך ומרתק בן שעה בו ילד/ת יום ההולדת מארח את חבריו בהיכל המכבים ושותף עימם לרגעים הגדולים במשחקים ובהישגי הקבוצה המפוארים בארץ ובאירופה. הסיור מתחיל בביקור ב"היכל המכבים" – המוזיאון של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב.
המוזיאון מכיל המון גביעים וצלחות מכל השנים כשגולת הכותרת היא כמובן גביעי אירופה השונים. הילדים יכולים להצטלם ולהרגיש את גביע אירופה האחרון בו זכינו במילאנו. 
במהלך הסיור אנו עוברים אל מאחורי הקלעים של ההיכל – נבקר בחדר העיתונאים וחדרי ההלבשה של השחקנים, נשב על ספסל הקבוצה – ממש במקומות בהם יושבים השחקנים. ניתן גם להזמין את דוני, הקמע הצהוב, להשתתף בכל סוגי האירועים!
למגוון החבילות לחצו כאן!
כנסים ואירועים עסקיים
האולם המפואר בו ממוקם "היכל המכבים" מהווה מקום מושלם לעריכת אירועים וכנסים עסקיים.
אווירת המצוינות וההישגיות השוררת במקום תיתן בדיוק את הערך המוסף מה שכל הנהלה מחפשת – ווינריות ומחויבות להצלחה.
המקום מאובזר בציוד הקרנה והגברה הנותנים מענה לצרכי האירוע. ניתן לערוך במקום כנסי הנהלה, אירועים לעובדים וללקוחות, אירועי קד"מ ויח"צ, סדנאות ועוד...
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×