תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

תוצאות משחקים:

28/2/18

הדר יוסף:

נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס) – לב ת"א (ניו אורלינס פלקינס): 23:13

ישגב (אוקלהומה סיטי) – נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס): 16:25

אפקה (יוסטון רוקטס) – ישגב (אוקלהומה סיטי): 36:26

לב ת"א (ניו אורלינס פלקינס) – אפקה (יוסטון רוקטס): 8:34

לב ת"א (ניו אורלינס פלקינס) – ישגב (אוקלהומה סיטי): 24:26

כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס) – מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס): 38:24

אלחריזי (דטרויט פיסטונס) – כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס): 12:28

ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס) – אלחריזי (דטרויט פיסטונס): 20:16

מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס) – ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס): 34:24

אלחריזי (דטרויט פיסטונס) – מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס): 24:34

גימנסיה הרצליה (סן אנטוניו ספרס) – אפקה (יוסטון רוקטס): 6:22

לב ת"א (ניו אורלינס פלקינס) – גימנסיה הרצליה (סן אנטוניו ספרס): 34:32

נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס) – גימנסיה הרצליה (סן אנטוניו ספרס): 40:16

ישגב (אוקלהומה סיטי) – גימנסיה הרצליה (סן אנטוניו ספרס): 16:20

נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס) – אפקה (יוסטון רוקטס): 16:20

אלונה (ברוקלין נאטס) – ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס): 8:14

מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס) – אלונה (ברוקלין נאטס): 28:16

כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס) – אלונה (ברוקלין נאטס): 20:10

אלחריזי (דטרויט פיסטונס) – אלונה (ברוקלין נאטס): 24:22

כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס) – ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס): 32:20

מגרשי חוץ:

נעמי שמר 1 (איתי) (דאלאס מאבריקס) – נווה אליעזר (דנבר נאגטס): 20:22

כוכב הצפון (ממפיס גריזליס) – נעמי שמר 1 (איתי) (דאלאס מאבריקס): 22:18

מגן (לוס אנג'לס קליפרס) – כוכב הצפון (ממפיס גריזליס): 20:18

נווה אליעזר (דנבר נאגטס) – מגן (לוס אנג'לס קליפרס): 12:22

נווה אליעזר (דנבר נאגטס) – כוכב הצפון (ממפיס גריזליס): 18:22

מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס) – כרמיאל 2 (פילדלפיה): 28:34

אליאנס (נועם) (מיאמי היט) – מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס): 22:14

דרום השרון (וושינגטון וויזרדס) – אליאנס (נועם) (מיאמי היט): 16:24

כרמיאל 2 (פילדלפיה) – דרום השרון (וושינגטון וויזרדס): 32:20

כרמיאל 2 (פילדלפיה) – אליאנס (נועם) (מיאמי היט): 30:12

בארבור (מינסוטה טימברוולפס) – מגן (לוס אנג'לס קליפרס): 25:20

נווה אליעזר (דנבר נאגטס) – בארבור (מינסוטה טימברוולפס): 14:20

נעמי שמר 1 (איתי) (דאלאס מאבריקס) – בארבור (מינסוטה טימברוולפס): 28:32

כוכב הצפון (ממפיס גריזליס) – בארבור (מינסוטה טימברוולפס): 23:18

נעמי שמר 1 (איתי) (דאלאס מאבריקס) – מגן (לוס אנג'לס קליפרס): 32:26

בבלי 1 (אורלנדו מאג'יק) – דרום השרון (וושינגטון וויזרדס): 22:10

כרמיאל 2 (פילדלפיה) – בבלי 1 (אורלנדו מאג'יק): 40:30

מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס) – בבלי 1 (אורלנדו מאג'יק): 10:14

אליאנס (נועם) (מיאמי היט) – בבלי 1 (אורלנדו מאג'יק): 12:10

מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס) – דרום השרון (וושינגטון וויזרדס): 16:14

1/3/18

הדר יוסף:

נעמי שמר 2 (איתי) (יוטה ג'אז) – בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס): 30:18

רמת החייל (פיניקס סאנס) – נעמי שמר 2 (איתי) (יוטה ג'אז): 26:28

רמת אביב ג' (גולדן סטייט ווריורס) – רמת החייל (פיניקס סאנס): 32:30

בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס) – רמת אביב ג' (גולדן סטייט ווריורס): 30:44

בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס) – רמת החייל (פיניקס סאנס): 28:34

צהלה (סקרמנטו קינגס) – רמת אביב ג' (גולדן סטייט ווריורס): 22:28

בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס) – צהלה (סקרמנטו קינגס): 26:24

נעמי שמר 2 (איתי) (יוטה ג'אז) – צהלה (סקרמנטו קינגס): 42:28

רמת החייל (פיניקס סאנס) – צהלה (סקרמנטו קינגס): 28:20

נעמי שמר 2 (איתי) (יוטה ג'אז) – רמת אביב ג' (גולדן סטייט ווריורס): 36:30


מגרשי חוץ:

היובל (שיקאגו בולס) – ניצנים ד' (קליבלנד קבאלירס): 24:16

גבריאלי (מילווקי באקס) – היובל (שיקאגו בולס): 46:12

בבלי 2 (בוסטון סלטיקס) – גבריאלי (מילווקי באקס): 16:40

ניצנים ד' (קליבלנד קבאלירס) – בבלי 2 (בוסטון סלטיקס): 30:26

ניצנים ד' (קליבלנד קבאלירס) – גבריאלי (מילווקי באקס): 14:44

אליאנס (שמוליק) (אינדיאנה פייסרס) – בבלי 2 (בוסטון סלטיקס): 24:22

ניצנים ד' (קליבלנד קבאלירס) – אליאנס (שמוליק) (אינדיאנה פייסרס): 25:21

היובל (שיקאגו בולס) – אליאנס (שמוליק) (אינדיאנה פייסרס): 24:22

גבריאלי (מילווקי באקס) – אליאנס (שמוליק) (אינדיאנה פייסרס): 40:20

היובל (שיקאגו בולס) – בבלי 2 (בוסטון סלטיקס): 30:26

משחקים פנימיים

נעמי שמר 1 (איתי) (דאלאס מאבריקס) – נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס): 14:16

נעמי שמר 2 (איתי) (יוטה ג'אז) – נעמי שמר (דניאל) (לוס אנג'לס לייקרס): 26:34

גימנסיה הרצליה (סן אנטוניו ספרס) – בבלי 1 (אורלנדו מג'יק): 12:10

בבלי 1 (אורלנדו מג'יק) – בבלי 2 (בוסטון סלטיקס): 6:22

בבלי 2 (בוסטון סלטיקס) – גימנסיה הרצליה  (סן אנטוניו ספרס): 26:14

נווה אליעזר (דנבר נאגטס)  – בארבור (מינסוטה טימברוולפס): 12:18

בארבור (מינסוטה טימברוולפס) – נווה אליעזר (דנבר נאגטס): 24:16

בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס) – נווה אליעזר (דנבר נאגטס): 28:22

נווה אליעזר (דנבר נאגטס)  – בלוך (פורטלנד טרייל בלייזרס): 16:22

13/4/18

מגרשי חוץ

ניצנים ד'(קליבלנד קבאלירס) – אלונה (ברוקלין נאטס)  : 26:24

ניצנים ד' (קליבלנד קבאלירס) – מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס): 8:18

ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס) – כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס): 18:26

ניצנים ה' (ניו- יורק ניקס) – רמת אביב (גולדן סטייט ווריורס): 22:30

רמת אביב  (גולדן סטייט ווריורס) – מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס): 30:24

מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס)– כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס): 16:22

רמת אביב (גולדן סטייט ווריורס) – כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס): 34:36

רמת אביב  (גולדן סטייט ווריורס) – אלונה (ברוקלין נאטס): 40:24

אלונה (ברוקלין נאטס) – מרכז דור 1 (טורונטו רפטורס): 20:28

אלונה (ברוקלין נאטס) – כרמיאל 1 (שארלוט הוראנטס): 14:26

הדר יוסף

ישגב (אוקלהומה סיטי) – דרום השרון (וושינגטון וויזרדס): 16:10

ישגב (אוקלהומה סיטי)  – גבריאלי (מילווקי באקס): 30:40

אלחריזי (דטרויט פיסטונס) – מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס): 26:20

אלחריזי (דטרויט פיסטונס) – כרמיאל 2 (פילדלפיה): 26:36

גבריאלי (מילווקי באקס) – כרמיאל 2 (פילדלפיה): 34:20

גבריאלי (מילווקי באקס) – מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס): 40:28

כרמיאל 2 (פילדלפיה)– מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס): 22:14

כרמיאל 2 (פילדלפיה)– דרום השרון (וושינגטון וויזרדס): 36:22

דרום השרון (וושינגטון וויזרדס) – גבריאלי (מילווקי באקס): 26:38

דרום השרון (וושינגטון וויזרדס) – מרכז דור 2 (אטלנטה הוקס): 14:18