תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מזרחי: "כבר יצאנו ממצבים יותר קשים בעבר"

באשקלון חגגו את הניצחון הראשון בתולדותיהם על מכבי ת"א. המאמן: "למכבי מאמן וצוות טוב ואני מקווה בשבילם שהם יתאוששו".

11/05/2008
ראשי · חדשות · מזרחי: "כבר יצאנו ממצבים יותר קשים בעבר"
מזרחי: "כבר יצאנו ממצבים יותר קשים בעבר"

"אנחנו צריכים למצוא פתרונות", הצהיר ניקולה וויצ'יץ', "ואין לנו הרבה זמן. ברור שדברים לא עובדים. בשיטת פיינל פור האליפות תמיד בסכנה, כי כל אחד יכול לנצח משחק נתון".

היו"ר שמעון מזרחי אמר בסיום המשחק: "כבר יצאנו ממצבים יותר קשים בעבר".

דייויד בלותנטאל הוסיף: "אני מרגיש בסדר גמור, אלו לא החלטות שלי. צריך להגיע לאימון הבא ולהתאמן יותר קשה, אין לי ספק שניקח את האליפות". אסטבן באטיסטה סיכם: "אין לי הסבר. איבדנו את הביטחון, הדברים לא עובדים לנו. נהיה חייבים למצוא פתרונות בזמן הקרוב".

"למכבי יש מאמן וצוות טוב ואני מקווה בשבילם שהם יתאוששו", אמר בסיום המאמן המנצח, עדי אזולאי, שהביע סימפטיה עם המצב של האלופה הנצחית, בערב היסטורי עבור עירוני אשקלון שרשמה ניצחון ראשון בתולדותיה על מכבי ת"א.

אזולאי, שעם ניצחון שביעי בשמונת משחקיה האחרונים נמצאת בתמונת הפיינל פור, הוסיף: "מרגש אותי שאיבדנו שני זרים, היינו במקום האחרון אבל עם הרבה אמונה וכדורסל שמח עכשיו אנחנו נמצאים איפה שאנחנו. אחד הדברים היפים זה שברוב המשחקים גם חזרנו מפיגור. אני גאה בשחקנים, זה היסטוריה לעיר. אני מקווה שעם תקציבים משודרגים אשקלון תהיה בעונות הבאות בצמרת מתחילת העונה".

קורי קאר, שקלע 18 נק', היה בשמיים: "משחק מדהים בשביל אשקלון, זו היסטוריה עבור העיר והמועדון ולהיות חלק מכך זה נפלא. התחלנו את העונה לא טוב, עשינו שינויים ועבורנו להגיע לעמדה שבה אנחנו יכולים להגיע לפיינל פור זה דבר אדיר עבור הקבוצה, המאמנים והקהל".

סטיב בארט, שכיכב עם 27 נק' ו-6 אס': "אמרתי למאמנים שאנחנו צריכים להתחיל בפיגור 14 נק', כי אנחנון חוזרים כמו יחידה אחת ומאוחדת. הכל אפשרי, השמיים הם הגבול, אנחנו רוצים להישאר מרוכזים בבני השרון".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×