תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי אלקטרה ת"א ביקרה בבי"ח שניידר

כמו בכל חג חנוכה, גם השנה הגיעה הקבוצה לבי"ח שניידר בפ"ת בכדי לשמח את הילדים. פישר: "מאוד מרגש לבקר כאן את הילדים".

21/12/2008
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אלקטרה ת"א ביקרה בבי"ח שניידר
מכבי אלקטרה ת"א ביקרה בבי"ח שניידר

מכבי אלקטרה תל אביב ערכה הבוקר את הביקור המסורתי של חג החנוכה, בבית החולים שניידר בפתח תקווה. הקבוצה הגיע בהרכב מלא של השחקנים יחד עם המאמן פיני גרשון, עוזרו שרון דרוקר ומנהל הקבוצה גור שלף. השחקנים חילקו לילדים חתימות, מאות מארזי ממתקים לחג בצורת סביבונים מתנת חברת "כרמית" ובשיתוף המאמצת הראשית אלקטרה, הצטלמו עם כל דורש ובעיקר העלו חיוך על פני הילדים המקסימים וריגשו גם את ההורים.

צפו בביקור בבי"ח (באדיבות Sport5.co.il)

השחקנים חילקו לילדים גם מאות די.וי.די של הזכייה הבלתי נשכחת של מכבי ת"א באליפות היורוליג ב-200, דיסק שכולל כמובן את נס ז'לגיריס תוצרת שלף-שארפ, ואין מתאים מחג החנוכה להיזכר בנסים. בקרב הזרים החדשים נראתה התרגשות גדולה בביקורם הראשון בבית החולים.

ד'אור פישר: " אני יודע שעשינו מעשה טוב בכך שבאנו לכאן, שימחנו ילדים ושמנו חיוך על הפרצופים שלהם וזה משהו שגורם לי גם לחייך. זה נותן לך להבין כמה יש לך מזל. כמה מבורך זה להיות בריא ושיש לך את האפשרות לתת להם קצת שמחה. זה נותן לי הרגשה טובה".

ליאור אליהו: "קצת קשה לדבר על כדורסל כשנמצאים כאן, זו המלחמה האמיתית של החיים. בסופו של דבר הדברים האלה מכניסים קצת פרופורציות בחיים".

אלטון בראון: "לא שמעתי על חנוכה, ולא ידעתי שהיום זה חג. זה כריסמס הישראלי?" תהה הסנטר האמריקני, "שמעתי משהו, אבל עוד לא ממש הבנתי מה קורה. מה המשמעות של מכבי? לא יודע. אה, יש לזה קשר לחג הזה? כל יום לומדים משהו חדש".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×