תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

מכבי נרתמה לקמחא דפסחא וליום מעשים טובים

מכבי אלקטרה ת"א, בשיתוף עם אוהדיה וארגון "מבראשית", נרתמה למנהג "קמחא דפסחא" של איסוף וחלוקת מצרכים לנזקקים לכבוד חג הפסח. לרגל יום המעשים הטובים החל היום, תארח מכבי אלקטרה ת"א באימון שלה בצהריים עשרות ילדים בסיכון גבוה מעמותות שונות, בתי נוער והוסטלים לנוער בסיכון.

25/03/2009
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי נרתמה לקמחא דפסחא וליום מעשים טובים
מכבי נרתמה לקמחא דפסחא וליום מעשים טובים

מכבי אלקטרה ת"א, בשיתוף עם אוהדיה וארגון "מבראשית", נרתמה למנהג "קמחא דפסחא" של איסוף וחלוקת מצרכים לנזקקים לכבוד חג הפסח.

ארגון אוהדי הכדורסל והכדורגל של מכבי ת"א יחלק בימים הקרובים למעלה מאלף חבילות לנזקקים, בשיתוף עם תנועת "מבראשית".

אמש ב-18:00 בבית "מבראשית" בבת-ים, נפגשו נציגי האוהדים עם שחקנים של קבוצות הכדורסל, הכדורגל והכדורעף של מכבי ת"א, ועזרו בהכנת החבילות. נציגי קבוצת הכדורסל היו עומרי כספי ורביב לימונד.

כמו כן, לרגל יום המעשים הטובים החל היום, תארח מכבי אלקטרה ת"א באימון שלה בצהריים עשרות ילדים בסיכון גבוה מעמותות שונות, בתי נוער והוסטלים לנוער בסיכון.

ס-19 וב-21 במאי יתקיימו משחקי הפיינל פור של ליגת ווינר, ובסיום משחק הגמר יחולקו לשחקני האלופה הטבעות המהודרות. הן יוצרו במהדורה מוגבלת של 27 יחידות של מותג היוקרה העולמי H.Stern. על הטבעות מופיעות ההטבעות – CHAMP 2009, הלוגו של ליגת WINNER וסמל מנהלת ליגת העל, שמארגנת ומפיקה את משחקי הליגה ומשחקי הפיינל פור. הטבעת עשויה 14 קרט זהב לבן, משובצת אבן גרנט.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×