תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

נהריה, אשקלון או רמת גן?

ביום ראשון הקרוב יסתיים הסיבוב השני של ליגת ווינר, ובסוף החודש ייצאו לדרך סדרות הפלייאוף, כשארבעת המנצחות יגיעו לפיינל פור בהיכל נוקיה. הנה תמונת מצב לקראת המקום האחרון, כששלושה קבוצה מועמדות לפגוש את מכבי אלקטרה ת"א במקום השמיני.

14/04/2009
ראשי · חדשות · נהריה, אשקלון או רמת גן?
נהריה, אשקלון או רמת גן?

ביום ראשון הכל יוכרע. ליגת העל הגיעה לקו הסיום והרבה שאלות נשארו פתוחות. הניצחון של אשקלון על חולון אמש, קבע סופית שמכבי חיפה היט, העולה החדשה, תסיים במקום השלישי. אבל נגד מי תשחק בפלייאוף? בני השרון, גלבוע\גליל? התשובות ביום ראשון והכל בשידור חי בערוצי הספורט.

נתחיל מהצמרת. מכבי ת"א תסיים ראשונה, הפועל ירושלים שנייה, חיפה שלישית, אבל בשלוש המקומות שמתחתן הכל פתוח.

חולון תצא להיכל נוקיה, לשיחזור גמר הפלייאוף של העונה שעברה ולערב מיוחד של תחרות המעודדות. גליל תדרים לאשקלון, שחייבת את הניצחון ובני השרון תארח את חיפה ברעננה.

האפשרויות: ניצחון של חולון יבטיח לה את המקום הרביעי. אם חולון תפסיד, גליל תנצח ובני השרון תפסיד, חולון תרד למקום החמישי, גליל רביעית ובני השרון שישית. אם חולון תפסיד, גליל ובני השרון ינצחו, יווצר בית משולש ואז הסדר יהיה: חולון רביעית, גליל חמישית, בני השרון שישית. אם חולון תפסיד, גליל תפסיד ובני השרון תנצח, חולון תשאר רביעית, בני השרון תעלה לחמישי ותשחק מולה בסידרה של הטוב מחמישה משחקים וגליל שישית.

המאבק האחר הוא על המקומות 8-7. ניצחון של נהריה על קרית אתא, שבכל מקרה תסיים אחרונה והיא שביעית ותפגוש את הפועל ירושלים לסדרה מעניינת. אבל גם אשקלון שואפת למקום הזה ור"ג שתשחק מול מכבי ראשל"צ לא רוצה לסיים בין 4 האחרונות.

אם קרית אתא תפתיע את נהריה ואשקלון תנצח, היא תסיים שביעית, נהריה שמינית ור"ג מחוץ לפלייאוף העליון בדרך למשחקי ההישרדות. ר"ג תוכל לסיים שמינית, רק אם אשקלון תפסיד בבית לגליל והיא תנצח את מכבי ראשל"צ.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×