תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הערב: סוגרים את העונה הסדירה מול חולון

מכבי אלקטרה תל אביב תארח הערב (20:20, ספורט 5) את הפועל חולון, במסגרת המחזור האחרון בעונה הסדירה. במהלך המשחק תהיה תחרות מעודדות.

18/04/2009
ראשי · חדשות · הערב: סוגרים את העונה הסדירה מול חולון
הערב: סוגרים את העונה הסדירה מול חולון

העונה הסדירה של ליגת ווינר לעונת 2008/2009 תגיעה לקיצה
הערב (20:20, ספורט 5), במשחק המרכזי של המחזור בוא תארח מכבי אלקטרה תל אביב את מחזיקת הגביע הפועל חולון. לצהובים זה עוד משחק לפרוטוקול אך עם פיקנטריה רבה, והחבורה של פיני גרשון תרצה לסיים את העונה הסדירה עם טעם טוב, לקראת משחק הפלייאוף שיכריעו את העולות לפיינל פור שיחול בעוד כחודש.

הקפטן דריק שארפ לא ממש נהנה מהאסוציאציה הראשונה שעלתה בראשו למשמע השם חולון: "אתם יודעים מה היא מזכירה לנו. כל משחק הוא עכשיו בשבילנו כמו פלייאוף, זה משחק נגד האלופה ומחזיקת הגביע שיהווה מבחן טוב בשבילנו.

הם קבוצה טובה שמשחקת נהדר ביחד, וזו הכנה טובה לקראת המשחקים הבאים. אנחנו מוכנים ככל האפשר. לחולון יש הרבה כוכבים", המשיך שארפ, "פלורס, טולברט, ועוד הרבה שחקנים טובים. יש להם קבוצה טובה ותהיה לנו הרבה עבודה".

דני פרנקו, מאמן חולון, אמר לקראת המשחק: "ניסינו להתרכז בעצמנו יותר השבוע ופחות במכבי. ניסינו לתקן כל מיני דברים קטנים. אנחנו באים אחרי הפסד בשבוע שעבר, אבל כולם סה"כ עם הפנים קדימה ויש לנו עוד משימה אחת לפני הפלייאוף - לחזור למקום שיש לנו ממנו זיכרונות טובים".

על העובדה שהמשחק חשוב בעצם רק לקבוצה שלו אמר פרנקו: "למכבי יש הרבה שאיפות. מכבי הפסידה בשבוע שעבר ואני לא יודע מתי היתה הפעם האחרונה שמכבי הפסידה פעמיים רצוף בליגה וגם מכבי לפני פלייאוף. גם הם רוצים לשכוח את כל מה שהם התעסקו בו בשבוע האחרון ולחזור להתעסק בכדורסל".

במהלך המשחק, חברת אלקטרה מוצרי צריכה, מעניקת החסות הראשית לקבוצה, תקיים פעילות מיוחדת להמשך הידוק הקשר בין הקבוצה, האוהדים וחברת אלקטרה. שלושה אוהדים יזכו במתנה מיוחדת במינה, שהייה בחדר ההלבשה של הקבוצה בסיום המשחק. שלושה שחקנים של מכבי אלקטרה תל אביב יזרקו ליציע לפני תחילת המשחק חולצות צהובות מתנת אלקטרה, ובתוך השקית בו תהיה החולצה יהיה מכתב שיעניק להם את הזכות לרדת לקראת סיום המשחק לחדר ההלבשה של הקבוצה, שם יקבלו מתנות מאלקטרה ומהקבוצה ויוכלו להצטלם עם השחקנים.

בנוסף, מנהלת הליגה תערוך במשחק זה תחרות מעודדות, אשר תגרור 14 פסקי זמן במהלכו.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×