תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

בואו לבחור את מצטייני העונה בליגת ווינר

כמו בכל שנה, מנהלת הליגה בוחרת את הקהל המצטיין של העונה והפעם גם אתם יכולים להיות שותפים לבחירה. כמו כן ניתן להצביע לבחירת מצטייני העונה.

20/04/2009
ראשי · חדשות · בואו לבחור את מצטייני העונה בליגת ווינר
בואו לבחור את מצטייני העונה בליגת ווינר

מנהלת הליגה מעמידה את שחקני הליגה לבחירת גולשי האתר. תוכלו לבחור את שחקן העונה שלכם, חמישית העונה, מאמן העונה, השחקן השישי, השחקן המשתפר ותגלית העונה.

בחירתכם תשוקלל עם קולות ועדת המצטיינים של המנהלת (שמעון אמסלם, חגי סגל, צביקה שרף, שוש אלוני וערן סורוקה). השחקנים הזוכים יקבלו את הגביע בערב הגאלה של המנהלת לפני הפיינל פור. שחקן העונה ומאמן העונה יקבלו את הפרסים לפני גמר הפיינל פור ב-21 במאי.

בין היתר תוכלו להצביע לקרלוס ארויו, ליאור אליהו או עומרי כספי כשחקני השנה, לפיני גרשון כמאמן העונה, לעומרי כספי כשחקן המשתפר של העונה, ולדיאור פישר כשחקן ההגנה המצטיין של ליגת ווינר

לחצו כאן כדי להצביע למצטייני העונה

איזה קהל דחף את קבוצתו קדימה, איזה קהל עודד את קבוצתו ולא קילל את היריבות, איזה קהל לא נטש את קבוצתו גם בשעות קשות, איזה קהל היה פעיל גם מחוץ למגרש, ואיזה קהל התייצב גם למשחקים הכי רחוקים?

מנהלת הליגה תעניק 10000 ש"ח לקניית אביזרי עידוד לקהל הטוב בארץ לפי בחירת הגולשים באתר בשקלול בחירתה של ועדה מיוחדת במנהלת ליגת העל.

במשחקי הבית של מכבי אלקטרה ת"א העונה בליגת ווינר נכחו בממוצע למעלה מ-6,000 צופים במשחק, ומכבי מובילה בפער עצום על יתר קבוצות הליגה.

לחצו כאן כדי להצביע לקהל השנהמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×