תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

היום: פיינל פור היורוליג יוצא לדרך

ברצלונה ושתי היווניות ינסו למנוע מצסק"א זכיה שניה ברציפות. שידורים בספורט2 החל מ-19:00.

30/04/2009
ראשי · אירופה · היום: פיינל פור היורוליג יוצא לדרך
היום: פיינל פור היורוליג יוצא לדרך

לאחר שלושה שבועות של הפסקה במשחקי היורוליג עם סיום משחקי ההצלבה, יפתח
הערב בברלין הפיינל פור של היורוליג, אמנם ללא מכבי אלקטרה ת"א, אבל עם 4 קבוצות מהטובות ביבשת, להכריע מיהי אלופת אירופה. המשחקים, שיערכו באולם העצום 02 בברלין, יועברו בשידור ישיר בספורט2 החל משעה 19:00.

במשחק הראשון יתמודדו ברצלונה וצסק"א, אשר רוצה לזכות בפעם השניה ברציפות, לאחר שניצחה בשנה שעברה בגמר את מכבי. מאז צמד הזכיות הרצופות של מכבי בין 2003/4 ל-2004/5 לא זכתה אף קבוצה פעמיים ברציפות בגביע אירופה. טרנס מוריס, אקס מכבי ת"א יגיע זו שנה שניה ברציפות לפיינל פור, והפעם ינסה ללכת עם צסק"א משחק אחד יותר מאשר בשנה שעברה.

בשעה 22:00 יעלה ויבוא הדרבי היווני הגדול בין פנאתינייקוס ואולימפיאקוס. משטרת ברלין כבר הודיעה כי לא תאפשר כניסת מטבעות ומפתחות לאולם בברלין ונגד הפרות הסדר ינקטו ביד קשה. פנאתינייקוס שבשנה שעברה נעדרה במפתיע מן הפיינל פור חוזרת כפייבוריטית לדרבי הזה, למרות העונה הטובה של האדומים מפיראוס. שרונאס יאסיקביצ'יוס ינסה להפוך לשחקן הראשון שזוכה באליפות אירופה בפעם הרביעית ועם שלוש קבוצות שונות, בעוד תיאו פאפאלוקאס ינסה לעשות זאת בפעם השלישית, הפעם עם אולימפיאקוס. גם ניקולה וויצ'יץ' יכול לזכות בפעם השלישית לאחר שתי זכיות עם מכבי. ליותם הלפרין יכולה להיות זו זכיה שניה, לאחר שזכה עם מכבי בת"א ב-2004.

אולימפיאקוס מוליכה את הליגה ביוון, נמצאת בעונה מצוינת אך בד"כ בדרבי יווני מהסוג הזה היתרון נמצא בצד הירוק, בעיקר בגלל המאמן ז'ליקו אובראדוביץ' המנוסה יותר מיאנאקיס במעמדים כאלו.

משחק הגמר יתקיים ביום ראשון בשעה 21:00, והמשחק על המקומות 3-4 יהיה לפניו, בשעה 18:00. גם משחקים אלו יועברו בשידור ישיר בספורט2.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×