תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הערב: הסידרה חוזרת לנוקיה

מכבי אלקטרה ת"א תארח הערב (20:30, ספורט 5) את עירוני אשקלון בהיכל נוקיה, למשחק השלישי בסדרת רבע גמר הפלייאוף (1:1 בסידרה).

06/05/2009
ראשי · חדשות · הערב: הסידרה חוזרת לנוקיה
הערב: הסידרה חוזרת לנוקיה

מכבי אלקטרה ת"א תחזור
הערב (20:30, בערוץ 5) להיכל נוקיה, למשחק מספר 3 בסדרת רבע גמר הפלייאוף מול עירוני אשקלון, כשהסידרה עומדת על 1:1 לאחר ניצחונם של הצהובים ביום שני האחרון. את החבורה של פיני גרשון תעודד קבוצת הנוער של המועדון, מכבי טדי ת"א, שתציג את צלחת האליפות בו זכתה אמש.

רביב לימונד, שזוכה לקרדיט רב מפיני גרשון מאז צירופו לקבוצה, סיפר על האווירה בקבוצה לקראת המשחק: "זו אותה ההרגשה כמו שהיתה לפני המשחק הקודם. אנחנו דרוכים ומוכנים, ויודעים שאשקלון קבוצה מסוכנת, הם הראו לנו את זה במשחק הראשון בסדרה. אנחנו לא מקלים ראש באף קבוצה ואני מקווה שנבוא כמו שבאנו למשחק האחרון שם".

הקפטן, דריק שארפ הוסיף לקראת המשחק: "אנחנו באים באותה מנטאליות ובאותו פוקוס כמו שבאנו למשחק 2. אין יותר לחץ מאשר המשחק הקודם. אנחנו מבינים יותר ויותר את רמת הפוקוס ואינטנסיביות שאנחנו צריכים לבוא איתה בעיקר בהגנה. הנקודה היא שאנחנו מבינים עכשיו את התוצאות של הדברים, צריך לבוא מוכנים מנטאלית ולשחק ביחד, זה הכול".

ארון מגי, שלא שיחק במשחק הקודם בשל פציעה, יהיה כשיר למשחק. מנגד אצל הדרומיים, כמה שחקנים עדיין סוחבים כאבים פיזיים (ריישון טרנר בגב, אבי בן שימול בקרסול) או מנטליים (סי ג'יי ברוטון בעקבות התאונה אחרי המשחק), אולם בקבוצה העריכו היום כי כולם ישחקו.

רובי בלינקו, מאמן אשקלון, דיבר לקראת המשחק: אני מקווה שהפנמנו ולמדנו את הלקחים, בעיקר בנושא תחילת המשחק. אלה גם הרבה דברים מנטליים, אני לא חושב שבכדורסל היה או יהיה שינוי גדול, לא מצידנו ולא מהצד השני. רק גישה מנטלית כזו או אחרת.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×