תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הערב: ביקור אחרון באשקלון, אפשרות לעלות לפיינל פור

מכבי אלקטרה ת"א תתארח הערב (20:45, ערוץ 10) באשקלון במטרה להשיג ניצחון שיעלה אותה לפיינל פור בשבוע הבא.

09/05/2009
ראשי · חדשות · הערב: ביקור אחרון באשקלון, אפשרות לעלות לפיינל פור
הערב: ביקור אחרון באשקלון, אפשרות לעלות לפיינל פור

מכבי אלקטרה ת"א יכולה לגמור
הערב (20:45, ערוץ 10) את שלב רבע גמר הפלייאוף של ליגת ווינר, כשתתמודד במשחק הרביעי מול אשקלון ביתרון 2:1 בסידרה. במידה והדרומיים ישוו את הסידרה, ההכרעה תעבור להיכל נוקיה.

הקפטן דריק שארפ מודע לחשיבות המשחק: "המשחק הראשון מול אשקלון העיר אותנו מנטלית, אולי ישנו קצת, במיוחד בהגנה. בערב נתון כל קבוצה יכולה לעשות נזק אם לא נהיה מוכנים, וככה אנחנו צריכים להתייחס לכל משחק. אנחנו ממש לא חושבים על הסדרות האחרות. החבר'ה מבינים מה נדרש כדי לנצח משחקים בפלייאוף. בכל משחק אנחנו צריכים לשחק כאילו אנחנו עם הגב לקיר".

די בראון שהיה נהדר במשחק האחרון בסידרה הוסיף: "אנחנו רק מעוניינים לשחק טוב ולסיים את הסדרה, אשקלון קבוצה טובה אז אין לנו ברירה. ארויו ואני עשינו עבודה טובה על סי ג'יי ברוטון במשחקים האחרונים, הוא שחקן נהדר וצריך לתת קרדיט לקרלוס שעצר אותו. במשחק האחרון קיבלתי יותר דקות. אבל אין דקות סתם בפלייאוף, צריך להיכנס ולסיים את העבודה. במשחק הראשון הם חזרו מפיגור 14 וניצחו אותנו. כשיש לי הזדמנות לשחק אני נותן את הכל כי באתי לקחת אליפות ואני עושה מה שהקבוצה צריכה. אני נרגש, אי אפשר לדעת מה יהיה".

באשקלון מודעים למשחק הקשה הצפוי להם, ומאמנם רובי בלינקו דיבר בעיקר על הריכוז: "לא רק שגנבנו לדב את האוכל, גם הערנו אותו, אז אנחנו בצרות. אנחנו חייבים לשפר את נושא איבודי הכדור, בשני המשחקים האחרונים הפיגור המוקדם נגרם כתוצאה מאיבודי הכדור שלנו. חלק מהם נובעים מהגנה טובה מאוד של מכבי, וחלק מחוסר ריכוז שלנו. לפחות את אלה שנובעים מחוסר הריכוז שלנו אנחנו צריכים למנוע".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×