תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

גרשון: "אנו הכי טובים. רובי יודע שטעה כשפגע בכבודנו"

מאמן מכבי פיני גרשון מרוצה מהעפלה לפיינל פור, והחמיא לקבוצה שלו: "אני חושב שאנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ".

10/05/2009
ראשי · חדשות · גרשון: "אנו הכי טובים. רובי יודע שטעה כשפגע בכבודנו"
גרשון: "אנו הכי טובים. רובי יודע שטעה כשפגע בכבודנו"

המאמן המנצח פיני גרשון היה שבע רצון אחרי הניצחון אל אשקלון: "אני חושב שאנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להפסיד וכשזה קורה, זה קורה בגללנו. המשחק הראשון יכול היה להיגמר בדיוק אותו דבר, אבל לא ידענו לצאת מזה כמו שצריך. צריך להתנהג בהתאם למשחקים ולתקן את הליקויים. יש לנו 13-14 שחקנים וביום נתון כל אחד יכול לשחק, גם בחמש הפרש. אני מקווה שכל אחד מהם יגיע לפיינל פור ביכולת טובה בין אם ישחק דקה או שלושים".

גרשון התייחס גם לדברים שאמר מאמן אשקלון רובי בלינקו בזמן מהלך הסדרה: "רובי בחור טוב ואני מאמין שהוא רצה להשיג משהו באמירה שלו, אבל אני בטוח שהוא למד לקח מההתבטאות הזאת. למדתי מאנשים פיקחים ממני שעל מה שאתה לא אומר אתה לא נענש. גם הוא יודע שהוא פגע בכבוד של מכבי כי אימפריות נפלו, אבל צריך לפעמים להתאפק. אני לא חוזר בי ממה שאמרתי, הם שווים יותר ממקום שמיני. צריך לכבד את היריבה, ואנחנו נתנו להם את הכבוד הראוי ובאנו מוכנים למשחקים כי כיבדנו אותם".

ומה אומר רובי בלינקו? הוא בעיקר גאה בחבורת הלוחמים שלו: "אני מברך את מכבי תל אביב ומאחל להם שיחקו אליפות כדי שנוכל להגיד שהפסדנו לאלופה. לבוא לסדרה מולם זה לא דבר קל, באנו אליה ממעמקי הליגה ואני חושב שאני יכול להיות מאוד גאה בשחקנים שלי. אף אחד לא הימר שנעבור שלושה משחקים וכבר בראשון הפתענו. פערי האיכויות נתנו את אותותיהם והיה מאוד קשה. אני גאה בשחקנים ובקבוצה שיצרנו באשקלון. אני מסיים את הסדרה בראש מורם, נתנו פייט כמה שיכולנו".

מאמן אשקלון גם ניתח את סיכויי הצהובים בפיינל פור: "ממשחק למשחק מכבי הלכה והשתפרה והם מגיעים לפיינל פור במצב טוב. יש כמה שחקנים שבסדרה מולנו קמו לתחייה כמו טל בורשטיין. מכבי הקבוצה הכי טובה בארץ על הנייר, אבל במשחק אחד הכול יכול לקרות. אם אתה מדבר באחוזים הסיכויים שלהם הם 90% אבל ב-10% אי אפשר לדעת".

קרלוס ארויו: "אני חושב שהדבר החיובי הוא שזה מחזיק אותך בהתרגשות כי הכל קרוב. הסדרה מול אשקלון לימדה אותנו לא להוריד הילוך ולו לרגע אחד. זה יעזור לנו בהמשך".

הגארד די בראון אמר לאחר המשחק: "היתה סדרה לא קלה, אבל אני יודע שתמיד קבוצות יהיו הכי טובות נגד מכבי. הצעד הבא זה לקחת אליפות. אנחנו יודעים להתמודד עם לחץ שזה משחק אחד ולא סדרה. מעכשיו יהיה יותר קל כי אנחנו יודעים שהכל תלוי בזה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×