תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

גרשון: "הייתי מוותר על התארים לטובת הבריאות של הילדים פה"

מכבי ת"א ביקרה הבוקר בבית החולים שניידר בפ"ת וניסתה לשמח ילדים חולים. המאמן: "זו הפרופורציה לנצחונות ולהפסדים שלנו". שארפ: "עבור חלקם הנס הוא אנחנו. זו זכות שאנחנו יכולים לעזור ולו במעט"

14/12/2009
ראשי · תרומה לקהילה · גרשון: "הייתי מוותר על התארים לטובת הבריאות של הילדים פה"
גרשון: "הייתי מוותר על התארים לטובת הבריאות של הילדים פה"

יממה אחרי נצחונה הקליל על עירוני אשקלון 85:102, ויומיים לפני שתמריא למוסקבה למשחק מול צסק"א ביורוליג הגיעו הבוקר שחקני מכבי ת"א לבית החולים שניידר בפ"ת לבקר ולשמח ילדים חולים.

השחקנים עברו חדר חדר בין קומות בית החולים, חילקו לילדים חבילות שי מתנת הקבוצה וחברת הממתקים "כרמית", חתמו עבור הילדים, ערכו סדרת תמונות, וכמובן - העלו חיוך על פניהם. יחד עם השחקנים (ודוני הקמיע) חילקו נציגי הלב הצהוב חולצות צהובות לילדי בית החולים.

"חנוכה זה חג הניסים ואתם הנס שלנו. הביקור הזה חשוב לילדים ולבית החולים", אמרה נציגת הנהלת בית החולים לאנשי האלופה.

"הייתי מוכן לוותר על הרבה תארים בשביל הבריאות של הילדים כאן", אמר המאמן פיני גרשון, "כל מי שחושב שחסר לו משהו, כדאי שיבוא ויבין על איזה דברים הילדים פה נלחמים. זה לא רק הם אלא גם המשפחות שלהם, אנשים שלא יכולים לעבוד יותר. כשאנחנו מדברים על הפסדים ונצחונות, אלו הפרופורציות שצריך להתייחס אליהם".

"אני מגיע לביקורים בבית החולים הזה כבר הרבה שנים", אמר דרק שארפ, "כמו שהם אמרו, עבור חלקם אנחנו הנס, וזו זכות שאנו יכולים לבוא לפה ולעזור להם ולו במעט".

דורון פרקינס שהתרגש מאוד זרק הערכה לחבריו לקבוצה: "מעכשיו אנחנו לא יכולים להתלונן באימונים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×