תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

שחקני מכבי ונציגי "עדן טבע מרקט" ביקרו בבי"ח דנה

שחקני מכבי אלקטרה תל אביב יחד עם מנכ"ל עדן טבע מרקט ונציגי החברה, חילקו חבילות שי לרגל חג הפורים בבית החולים "דנה" במרכז הרפואי בתל אביב.

22/02/2010
ראשי · תרומה לקהילה · שחקני מכבי ונציגי "עדן טבע מרקט" ביקרו בבי"ח דנה
שחקני מכבי ונציגי "עדן טבע מרקט" ביקרו בבי"ח דנה

שחקני מכבי אלקטרה ת"א ומנכ"ל "עדן טבע מרקט", נותנת החסות של הקבוצה, מלווים בעובדי החברה ונציגי המועדון, ביקרו בבית החולים לילדים "דנה" במרכז הרפואי תל אביב, וחילקו חבילות שי מתנת "עדן טבע מרקט" ומועדון הכדורסל לרגל חג הפורים.

יניב גרין, רביב לימונד וד'אור פישר עברו בין המחלקות והחדרים, והעלו חיוכים רבים בקרב הילדים, כשהם מחלקים חתימות ומצטלמים. בנוסף למחברות, עטים, פוסטרים וחבילות השי, העניקו "עדן טבע מרקט" ומכבי אלקטרה ת"א למחלקת הילדים, שלל גדול של צעצועים ומסך
אל.סי.די חדש.

"טוב להיות פה ולשמח את הילדים. מאוד חשוב עבורנו להגיע למקומות האלה ואולי לתת קצת תקווה", אמר פישר. "אין ספק שזה יותר קשה מלשחק על המגרש. אתה מגיע למקומות האלה אתה מבין שהחיים הם לא פשוטים וזה מכניס אותך לפרופורציות".

לקראת המשחק מול פילזן אמר הסנטר: "משחקי חוץ הם אף פעם לא פשוטים עבורנו, אבל נקווה שנמשיך את התקופה הטובה שבה אנחנו נמצאים ונעשה את העבודה".

גם רביב לימונד התרגש מהביקור ואמר: "זה חשוב להחזיר לקהילה על התמיכה שהיא נותנת לנו. כיף לשמח את הילדים".

לקראת פילזן הוסיף: "השבוע של הגביע הכין אותנו להתמודדות במעמדים גדולים, היה הרבה לחץ והשחקנים שלא הכירו מעמדים כאלה הבינו מה הם צריכים לעשות. ברור שיש קצת ירידת מתח, אבל אני חושב שהצורה ששיחקנו אתמול הוכיחה שאנחנו עם רגליים על הקרקע ואני מאמין שיהיה בסדר גמור".

הסנטר, יניב גרין: "כיף לראות את הילדים מחייכים אליך. אני שמח שאנחנו יכולים לתת בחזרה. משחק מול פילזן בחוץ הוא קשה, נקווה שנוכל לשחק נגדם כמו ששיחקנו בבית ולחזור עם ניצחון".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×