תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

קונים בובת שארפ ותורמים לילדי וראייטי!

מועדון מכבי "אלקטרה" תל אביב מזמין אתכם לתרום 10 ש"ח לעמותת "וראייטי" באמצעות רכישת בובת קפטן הקבוצה, דריק שארפ.

17/03/2010
ראשי · תרומה לקהילה · קונים בובת שארפ ותורמים לילדי וראייטי!
קונים בובת שארפ ותורמים לילדי וראייטי!
תרומה לקהילה היא אחת מאבני היסוד של מועדון הכדורסל מכבי "אלקטרה" ת"א. המועדון רואה חשיבות עליונה ביצירת מעורבות חברתית בקרב אנשיו ופועל רבות למען הגשמת חלומות קטנים לאזרחים ולארגונים רבים.

במהלך עונת 2009-2010, השתתפו שחקני המועדון ומנהליו במגוון פעילויות מגוונות ביניהן: ביקור הצוות המקצועי של הקבוצה בבית החולים "דנה" ובבית חולים שניידר , אירוח ילדים מארגונים ואזורים שונים בארץ במשחקי הקבוצה וכמובן, שיתוף פעולה עם ארגון וראייטי ישראל – שיתוף שבמרכזו חלוקת כדורי כדורסל חתומים במהלך משחקי הקבוצה בליגת ה-Euroleague .

עמותת "וראייטי" ישראל הינה עמותה ללא מטרות רווח" (מלכ"ר), הפועלת לרווחת ילדים בעלי צרכים מיוחדים, עד גיל 18, (עיוורון, חרשות, תסמונת דאון, אוטיזם,שיתוק מוחין ועוד), שבעייתם נופלת בין כסאות הארגונים השונים, ואין להם למי לפנות.

לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה, נרתם המועדון לשיתוף פעולה מבורך עם ארגון וראייטי ישראל. רק לאחרונה תרם המועדון 500 כרטיסים למשחקי ליגה של המועדון כחלק מאירוע התרמה לארגון וראייטי ישראל.

מטרת שיתוף הפעולה הנוכחי הוא לגייס תרומות למען ילדי וראייטי לקראת חג הפסח. מה בתוכנית? מועדון הכדורסל מכבי "אלקטרה" תל אביב מזמין אתכם לרכוש בחנות המועדון אשר בהיכל "נוקיה" בובת בד בדמותו של קפטן המועדון – דרק שארפ לבוש במדי הקבוצה. כל מי שירכוש את הבובה (המלאי מוגבל) יקבל במתנה את סיכת "לב הזהב" שהפכה למותג וסמל של הזדהות והאהבה לילדי "וראייטי" ישראל. בכל קנייה של בובת דרק שארפ יתרום המועדון 10 ₪ לילדי וראייטי. בכך תעזרו לנו לסייע לילדים ליהנות מטיפולים רפואיים, פארארפואיים ו/או השתתפות ברכישת עזרים רפואיים או שיקומיים ולחיות חיים נוחים ובריאים יותר.

אנחנו מזמינים אתכם לקנות מתנה יפה לאלה שאתם אוהבים ולסייע לנו להפוך את חג הפסח לחג שמח ומתוק יותר עבור ילדי וראייטי.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×