תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

הערב: חוזרים לנוקיה מול בני השרון

מכבי אלקטרה תל אביב תשוב לליגת ווינר ותארח הערב (21:00, ערוץ 10 וספורט5 HD) את בני השרון, במסגרת המחזור ה-20.

07/04/2010
ראשי · חדשות · הערב: חוזרים לנוקיה מול בני השרון
הערב: חוזרים לנוקיה מול בני השרון

לאחר שסיימה את דרכה בשלב 8 הגדולות של אירופה, מכבי אלקטרה תל אביב תארח הערב (21:00, ערוץ 10 וספורט5 HD) את בני השרון ודן שמיר, במסגרת המחזור ה-20 של ליגת ווינר. לבעלי המנויים - יש להשתמש בכרטיס משחק 10.

פורוורד הצהובים דייויד בלות'נטל אמר היום בתום האימון: "התאוששנו, אין לנו ברירה. אנחנו שחקנים מקצוענים ויודעים גם לקום מדברים כאלה. יש לנו עכשיו את הליגה, נכון שהיה אמור להיות לנו משחק חמישי ביורוליג, אבל זה לא קרה. נגיע מפוקסים, כי זו המטרה הבאה שלנו. אנחנו מתרגשים לחזור לנוקיה, רוצים להחזיר את הכתר ולנצח. אני מקווה שלא תהיה נפילת מתח, אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה מאוד מחר, ואני מאמין שגם האוהדים יתמכו בנו".

גיא פניני הוסיף: "ברור שיש ריקנות, ועדיין יש תחושת אכזבה באוויר, אבל צריך להתאושש כמה שיותר מהר ולחזור לליגה, כי זה הלחם והחמאה שלנו. יש לנו מחר משחק חשוב מול קבוצה מצוינת, ואנחנו צריכים להכין את עצמנו לקראת הפלייאוף. אין לנו משחק חמישי ביורוליג? אתם דורכים לי על הפצעים, אבל לחזור לליגה זה גם כיף, ואנחנו נבוא מחר ליהנות ולנצח".

"במהלך העונה, כל פעם אחרי משחק יורוליג לא היתה נפילת מתח", הוסיף פניני. "יש פה שחקנים טובים שרוצים לשחק ולשמור על המקום שלהם. הוכחנו בליגה שאנחנו באים להילחם, גם הזרים שמשחקים יותר ביורוליג, וגם הישראלים שמשחקים פחות, כולם באים להוכיח את עצמם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×