תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

במוצ"ש: אשקלון מתארחת למשחק השלמה

לאחר יום אחד של מנוחה, מכבי אלקטרה תל אביב תארח בשבת (19:40, ספורט5 ו-HD) את עירוני אשקלון, במשחק השלמה מהמחזור ה-19. בעלי המנויים - יש להביא את כרטיס מספר 9 באוגדן.

09/04/2010
ראשי · חדשות · במוצ"ש: אשקלון מתארחת למשחק השלמה
במוצ"ש: אשקלון מתארחת למשחק השלמה

מכבי אלקטרה תל אביב באופן נדיר, תארח עוד לפני צאת השבת את עירוני אשקלון, במשחק השלמה מהמחזור ה-19. ההתמודדות תצא לדרך בשעה 19:40 ותשודר בערוץ ספורט5 ו-HD. בעלי המנויים - יש להביא את כרטיס מספר 9 באוגדן.

רביב לימונד, שהציג יכולת טובה מול בני השרון, דיבר על החזרה לליגת ווינר: "כיף לחזור לליגה, יש משחקים חשובים לקראת סוף העונה וצריך להציג יכולת טובה לקראת הפלייאוף. כל משחק הופך להיות בעל משמעות גדולה יותר, למרות שכבר הבטחנו את המקום הראשון בטבלה. אולי לשחקנים אחרים יש פחות ריגוש מהליגה, אבל לי אישית יש ריגוש גדול. אנחנו שחקני כדורסל מקצוענים, אנחנו אוהבים את המשחק וברגע שאתה אוהב את המשחק, זה לא משנה לך בכלל באיזה מסגרת אתה משחק. אתה רק רוצה להיות על המגרש.

על המשחק מול אשקלון אמר: "זה משחק לא קל מול קבוצה טובה עם שחקנים מנוסים שמשחקים הרבה מאוד שנים בליגה ואני מקווה שנבוא ונהיה אגרסיביים מהתחלה וננצח את המשחק".

דורון פרקינס הוסיף: "היה לנו מספיק זמן להתאושש מההפסד לפרטיזן. מה שהיה היה, עכשיו חזרנו לליגה, ניצחנו את בני השרון ומחר כבר מחכה לנו אשקלון. אני כבר לא חושב על מה שהיה בבלגרד, נתנו שם הכל. הם היו טובים יותר והצליחו לעצור אותנו. ברור שמבחינתנו היינו מעדיפים שהפלייאוף כבר יתחיל בחודש הקרוב הרבה דברים יכולים לקרות כמו פציעות, אבל אלה החוקים וחשוב שנהייה מפוקסים, נעבוד קשה וכמובן נזכה בסוף באליפות".

"אנחנו באים כדי לנצח", אמר היום סנטר אשקלון, ברוקס סיילס, לאתר המנהלת. "למרות שמכבי תגיע מוכנה, ננסה לשחק חזק ופיזי. התחלנו כבר לעבוד על אסטרטגיה. נבוא עם הלב, ואנחנו פשוט צריכים להיות מרוכזים כל המשחק".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×