תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

גרשון: "לא היינו צריכים ניצחון, אבל אנחנו לא יודעים להפסיד"

מאמן מכבי ת"א היה מרוצה אחרי ה-87:94 בירושלים. גיא פניני לאחר עוד משחק מצוין מול האקסית: "אנחנו עם הפנים לאליפות".

15/04/2010
ראשי · חדשות · גרשון: "לא היינו צריכים ניצחון, אבל אנחנו לא יודעים להפסיד"
גרשון: "לא היינו צריכים ניצחון, אבל אנחנו לא יודעים להפסיד"

"הריבאונד של ג'טר על פישר זאת ההוכחה שהם רצו", אמר פיני גרשון בסיום ה-87:94 של מכבי תל אביב על הפועל ירושלים במלחה. "כל הקבוצות רצו בליגה והיו צריכות ניצחון, חוץ מאיתנו. אנחנו לא צריכים, אבל לא יודעים להפסיד. משחק בינוני שלנו הספיק כדי לנצח, האווירה פה עשתה לנו את זה. החוק הרוסי הפריע להם יותר מאשר לנו".

"הריצה שלהם לא הייתה צריכה להיות", הוסיף גרשון. "השחקנים עשו את הדברים נכון ברבע הרביעי, למרות שהם אילצו אותי לצרוח. כל המשחק הייתי רגוע, עד הדקה האחרונה. במשחק כזה לא צריך לרצות יותר מאשר לנצח. אנחנו יכולים לשחק יותר טוב, אנחנו בתחילת הדרך ואנחנו יכולים לשמור יותר טוב".

"אני שמח שהוכחנו אופי", אמר גיא פניני, שהרגיש בבית וחגג על קבוצתו לשעבר עם 23 נקודות ומחצית ראשונה ענקית (17 נק'). אז לאן עכשיו? "הפנים לפלייאוף ולאליפות", סיכם.

"עשינו ליגה יפה ואני מקווה שנדע לשמור על זה לחודש וחצי הנותרים", הוסיף מאמן מכבי, שהתייחס להכנסתו והוצאתו הזריזה והתמוהה של יניב גרין כעבור שניות ספורות: "כל אחד מהשחקנים משחק כמה שהקבוצה צריכה. כשגרין נכנס למגרש לא הייתה כוונה להוציא אותו, אבל זה היה הצורך".

דורון פרקינס, שסיים עם 11 נק', 7 אס' ו-5 ריב', אמר במבט קדימה: "חזרנו מהפיגור ברבע השלישי ובסוף ניצחנו. יש לנו יתרון ביתיות בפלייאוף ואני מקווה שגם נלך עד הסוף".

"אופייני למכבי שהם גמרו את המשחק בשתי שלשות", סיכם אורי קוקיה. "מאוד רצינו לנצח והמשחק היה שקול. עברנו שבוע לא קל, אבל זה חלק מהמקצוע. עשינו את המקסימום וזה לא הצליח. אם ננצח בשבוע הבא, אנחנו מקום שני, אם נתניה לא תנצח. לא משנה באיזה מקום נסיים, תהיה סדרה קשה ברבע הגמר".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×