תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

אנדרסון נבחר לחמישייה השניה באירופה

אתר יורובאסקט בחר בשחקן מכבי אלקטרה תל אביב, אלן אנדרסון, לחמישייה השנייה של אירופה. קלייזה מאולימפיאקוס זכה בפרס אלפונסו פורד.

21/04/2010
ראשי · חדשות · אנדרסון נבחר לחמישייה השניה באירופה
אנדרסון נבחר לחמישייה השניה באירופה

אלן אנדרסון, שחקנה של מכבי ת"א, נבחר לחמישייה השנייה של העונה ביורוליג, אותה בחר אתר "יורובאסקט", ערב משחקי הפיינל פור. השחקן, בעונתו הראשונה במדי הצהובים, סיים את היורוליג עם ממוצעים של 13.7 נק', 3.6 ריב' ו-2.3 אס' למשחק. בנוסף נבחר פעמיים ברצף ל-MVP בשלב הטופ 16 וסיים כשחקן המצטיין בתום השלב, עם ממוצעים מרשימים של 18 נק', 4.8 ריב' ו-2.3 אס', שסיפקו לו ממוצע של 21.8 נק' מדד.

בחמישייה הראשונה על פי בחירת האתר נמצאים רמונאס שישקאוסקאס מצסק"א מוסקבה, מילוש תאודוסיץ' מאולימפיאקוס, לינאס קלייזה, חברו של הסרבי בקבוצה של פנאיוטיס ינאקיס, קינטל וודס מסופוט ואלכסנדר מאריץ', כוכבה הצעיר של פרטיזן.

לצד אנדרסון נמצאים בחמישייה השנייה סן אמטאריו מקאחה לבוראל, ג'וש צ'ילדרס מאולימפיאקוס, ויקטור חריאפה מצסק"א וחואן קרלוס נבארו. חריאפה אף נבחר לשחקן ההגנה של העונה במפעל כשאליו מצטרפים בחמישייה הראשונה שישקאוסקאס, לורנס רוברטס מפרטיזן, וודס וג'אמון גורדון מצ'יבונה זאגרב.

אתר היורוליג הכתיר את לינאס קלייזה, כוכבה הליטאי של אולימפיאקוס, כזוכה בפרס על שם אלונסו פורד. קלייזה היה מלך הסלים במפעל עם 17.2 נקודות למשחק בכל השלבים ששוחקו עד הפיינל פור. קלייזה הפך בגיל 25 לשחקן הצעיר השני הזוכה בפרס זה.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×