תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

שארפ: "זה תמיד נחמד להחזיר לקהילה ולראות את החיוך שלהם"

שחקני מכבי אלקטרה ת"א מלווים בנציגי "טבע נאות", חילקו נעליים נוחות, מחברות ועטים, במחקת הדיאליזה בבית החולים איכילוב.

26/04/2010
ראשי · תרומה לקהילה · שארפ: "זה תמיד נחמד להחזיר לקהילה ולראות את החיוך שלהם"
שארפ: "זה תמיד נחמד להחזיר לקהילה ולראות את החיוך שלהם"

שחקני מכבי אלקטרה תל אביב יחד עם נציגי ספונסרית הקבוצה, טבע נאות, ביקרו הבוקר במחלקת הדיאליזה בבית החולים איכילוב תל אביב.

שארפ, פניני, וויז'נייבסקי ואיידסון, חילקו יחד עם מנכ"ל החברה נעליים נוחות, מחברות ועטים ממועדון מכבי אלקטרה תל אביב, למטופלי המחלקה. כמו כל ביקור של הצהובים בבית חולים, השחקנים העלו חיוך על פני המטופלים, שלא זוכים כל יום לביקור מכוכבי כדורסל.

שארפ אמר: "אפשר להגיד שזה תחושות מעורבות. מאוד כיף לבוא, לשמח ולתרום לאנשים, אבל כמובן שעבור מי שנמצא פה, זה לא המצב הכי נעים בעולם. אני שמח שאנחנו מחזירים לאנשים שתומכים בנו".

על הפלייאוף המתקרב הוסיף הקפטן הצהוב: "בני השרון זו קבוצה קשה, נתכונן כמו שצריך. כולנו זוכרים את הגביע ויודעים שלא היה פשוט מולם, אבל סידרו לנו כל כך הרבה זמן להתכונן כך שאין לי ספק שנגיע מוכנים. ברור שהשיטה של הליגה מתסכלת, כל ההפסקות האלה לא עושות לאף אחד טוב. זה כמו כשאנחנו מגיעים בפתיחת העונה, משאירים את האוטו בארצות הברית וכשאנו חוזרים אחרי כמה חודשים האוטו לא מתניע, אז אנחנו נהיה חייבים להגיע ולהיכנס לקצב הנכון ולהתניע בזמן".

אידסון הוסיף: "מאוד חשוב לבוא ולהחזיר לקהילה. כיף לשמח כאן את האנשים. לצערי יצא לי להיות בבתי חולים ואני יודע כמה הנעלים האלה חשובות. אני מקווה שהצלחנו לשמח כמה אנשים כאן".

אידסון התייחס גם הוא לפלייאוף ואמר: "יש לנו משחקים לא פשוטים, אמנם ניצחנו את בני השרון שלוש פעמים העונה, אבל יהיה מאצ'-אפ מעניין. מבחינתי, השיטה של הליגה וההפסקה הארוכה דווקא היתה טובה כי הייתי פצוע וזה נתן לי זמן להחלים ולהגיע בריא לפלייאוף, אבל אני יודע שכל החברים שלי כאן כבר רוצים שזה יתחיל וכולנו כבר רוצים להגיע לפיינל פור".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×