תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

כספי נחת בישראל, בלות'נטאל זומן לנבחרת

שחקן הבית של הצהובים והישראלי הראשון ב-NBA, שב היום לישראל בתום עונה מוצלחת. דיוויד בלות'נטאל זומן ללבוש את מדי הנבחרת. גם פניני, גרין ולימונד בפנים (צילום: אודי ציטיאט).

26/04/2010
ראשי · חדשות · כספי נחת בישראל, בלות'נטאל זומן לנבחרת
כספי נחת בישראל, בלות'נטאל זומן לנבחרת

שחקן הבית של המועדון, עומרי כספי, שגדל וטופח במחלקות הנוער והבוגרים של מכבי תל אביב, שב היום לישראל בתום עונת רוקי מוצלחת בסקרמנטו קינגס מה-NBA. כספי התרגש לחזור לארץ אחרי 9 חודשים בארצות הברית, סיפר על תוכניותיו לקיץ וכמובן על מכבי אלקטרה תל אביב.

כיף לחזור לישראל", אמר כספי, "כמה דקות לפני הנחיתה הסתכלתי קצת החוצה ובפעם הראשונה מאוד התרגשתי לראות את המדינה. עברו 9 חודשים ומאוד שמחתי לראות את כולם".

כספי נשאל גם על מכבי ת"א: "טוב לי איפה שאני ואני שמח לראות את מכבי מהצד. טוב לי מאוד במקום בו אני נמצא". על עונת הבכורה בליגה הטובה בעולם סיפר: "התחלתי כשחקן 15 בקבוצה ואחר כך קיבלתי הזדמנויות לשחק. אני חושב שהייתה שנה כייפית, הייתה חוויה. למדתי המון על עצמי ועל המשחק וזה נותן לי המון כוח להמשיך".

העתיד? "כל הזמן יש לי מטרות חדשות. בהתחלה לא ידעתי למה לכוון. היום אני יכול לבנות מטרות לעתיד ולבנות עצמי כשחקן לגיטימי בליגה הזאת. כשיגיע הזמן אנסה להגשים".

על הרגע המרגש ביותר העונה אמר: "המשחק מול הניקס היה הרגע המרגש ביותר, עם הקהילה היהודית והקהל שעודד אותי שם. אני חושב באופן כללי שאתה תמיד צריך להאמין ובעצמך ובזה שהשמיים הם הגבול, גם אם יש כאלו כאלו שלא מאמינים בך".

"עברתי הרבה דברים כדי לחזור לפה מי שאני היום", הוסיף כספי, "אני שמח וחושב שהייתה לי שנה טובה. לצערי לא הספקתי להגיע לפגישה עם אריק שיבק ושחקני הנבחרת. בסקרמנטו רוצים שאשחק בליגת הקיץ וכנראה שאשחק שם מספר משחקים ואצטרף לנבחרת רק באמצע יולי".

ובאותו הקשר, מאמן הנבחרת, אריק שיבק, זימן היום את פורוורד הקבוצה דיוויד בלות'נטאל במטרה לצרפו לנבחרת ישראל הקיץ. בלות'נטאל אמר עם כניסתו לפגישה: "לשחק בנבחרת זאת הזדמנות גדולה, אבל אני אני לא יודע אם אהיה חלק מזה. כרגע אני מתמקד בסיום העונה עם הקבוצה שלי, אין לי עדיין תשובה סופית".

נציגים צהובים נוספים שזומנו עם גיא פניני, יניב גרין, רביב לימונד, והליגיונרים יותם הלפרין, טל בורשטיין וליאור אליהו.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×