תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הערב: משחק מספר 4 מול בני השרון

מכבי תל אביב תתארח הערב (19:30, ספורט5 לייב) באולם היובל הרצליה, במסגרת המשחק הרביעי של סדרת הפלייאוף מול בני השרון. ניצחון ישלח את מכבי לפיינל פור, בעוד שהפסד יעביר את ההכרעה להיכל נוקיה בשבוע הבא.

13/05/2010
ראשי · חדשות · הערב: משחק מספר 4 מול בני השרון
הערב: משחק מספר 4 מול בני השרון

לאחר שהציגה עליונות בשני המשחקים האחרונים, מכבי אלקטרה תל אביב תתארח הערב (19:30, ספורט5 לייב) אצל בני השרון עם יתרון 2-1. ניצחון יעלה את הצהובים לחצי גמר הפיינל פור ויוציא את השחקנים למנוחה של שבועיים, בעוד שהפסד לחבורתו של דן שמיר, יעביר את ההכרעה למשחק מספר 5 בהיכל נוקיה.

סטפון לאזמה כאמור אינו ייקח חלק במשחק עקב חשש לשבר ברגלו, ובימים הקרובים הצוות הרפואי של הקבוצה יקבל את תמונת המצב, כשכרגע קיים חשש כי הסנטר הגבוני יחמיץ את משחקי הפיינל פור בסוף חודש מאי במידה והקבוצה תעפיל לטורניר.

למרות שני הניצחונות הקלים, אצל האלופה לא מקלים ראש לקראת המשחק הרביעי, ויודעים שכלום עוד לא סגור. גיא פניני נשמע אופטימי לאחר האימון המסכם: "המטרה שלנו ברורה - לנצח ולסגור את הסדרה הזו, אבל זה לא יהיה קל. שמעתי כבר אנשים שחושבים שבגלל שניצחנו פעמיים בהפרשים גדולים אז אנחנו ננצח בטוח, אבל זה אולם שקשה לשחק בו. אנחנו צריכים לבוא באותה צורה ואותה יכולת כמו במשחקים הקודמים. הם יגיעו להילחם אבל אנחנו נהיה לא פחות אגרסיביים, אפילו יותר".

צ'אק איידסון הוסיף: "אנחנו באים במטרה לנצח ולסגור את הסדרה, זה לא יהיה קל, אני שומע שהרבה אנשים אומרים שהסדרה נגמרה כי ניצחנו בהפרשים גבוהים אבל זה אולם קשה וצריך לשחק חזק כדי לנצח. "אנחנו באים במטרה לנצח ולסגור את הסדרה, זה לא יהיה קל, אני שומע שהרבה אנשים אומרים שהסדרה נגמרה כי ניצחנו בהפרשים גבוהים אבל זה אולם קשה וצריך לשחק חזק כדי לנצח".

מנגד בבני השרון מבינים את גודל המשימה אך לא מגדירים אותה כבלתי אפשרית. דן שמיר דיבר לקראת עוד מפגש מול פיני גרשון: "אני מקווה שמה שהיה בשני המשחקים האחרונים לא יחזור על עצמו במשחק הבא. אנחנו חייבים לכל הפחות להשאיר את כל מה שיש לנו על הפארקט הפעם, מה שלא קרה בשני המשחקים הקודמים. המפתחות מבחינתינו לא השתנו. מדובר בפיזיות לצד הקפדה על ירידה מהירה להגנה. רק אם נדגיש ונבצע את שני הדברים הללו יישאר לנו עוד סיכוי לעשות משהו בסדרה הזאת".

אורי יצחקי, הישראלי הבולט בשורות היריבה, דיבר בעיקר על השינוי באגרסיביות לאורך הסידרה: "צריך קודם כל לנסות לבוא, להילחם ולחזור לרמת האגרסיביות במשחק הראשון. אין ספק שמכבי העלו את רמת האגרסיביות שלהם בשני המשחקים האחרונים, אבל זה לא צריך לגרום לנו להפסיק להאמין. זה משחק אחרון בבית בכל מקרה, הרצון קיים אצלנו ואני מקווה שנבוא ברמת הנחישות הכי גבוהה שיש ונצליח להיות במשחק לכל אורכו. אני לא יודע אם אפשר להרדים את מכבי שוב כמו לפני המשחק הראשון אבל נצטרך לבוא הרבה יותר אגרסיביים בניגוד לשני המשחקים האחרונים. נצטרך כמובן לעצור את המשחק המהיר של מכבי בהתקפות המעבר".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×