תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

בלאט: שבתי למכבי בדיוק בזמן. אין יותר 'אני' כאן, יש רק 'אנחנו'

צפו בדייויד בלאט פותח את הלב בראיון מיוחד לאתר ערוץ הספורט ומדבר על הדרך האישית ("היו פעמים שרציתי לשוב והתאפקתי") והקבוצתית ("בנינו הכול מחדש''). למה הוא לא חגג? (''העבודה לא נגמרה'')

02/04/2011
ראשי · חדשות · בלאט: שבתי למכבי בדיוק בזמן. אין יותר 'אני' כאן, יש רק 'אנחנו'
בלאט: שבתי למכבי בדיוק בזמן. אין יותר 'אני' כאן, יש רק 'אנחנו'

רגע אחרי העלייה לפיינל פור, הראשונה מאז 2008, מאמן מכבי אלקטרה תל אביב דייויד בלאט התפנה לראיון מיוחד לדבר על התחושות שאחרי הבטחת הכרטיס היוקרתי לברצלונה. בלאט התייחס לקדנציה המחודשת במועדון, על הכימיה בקבוצה, היחסים עם ההנהלה ודיבר גם על ההחלטות הקשות שנאלץ לקחת בקיץ.

"לא חגגתי עם השחקנים במסעדה כי אני מרגיש שהעבודה לא נגמרה", פתח בלאט את דבריו, "הכיף הוא גדול. הייתה לי הרבה שמח בלב, גם בשביל החבר'ה, גם בשביל המועדון וכמובן בשביל דורון פרקינס שהיה לו חשוב ומשמעותי שנעלה ונסיים את העבודה שהוא היה שותף לה. להעפיל לפיינל פור זו הנאה גדולה".

"אני שמח על כך שהחזרה שלי למכבי הייתה בזמן וזה הרבה הודות לאישתי כנרת. היו רגעים שרציתי לחזור והתאפקתי, אבל בקיץ הרגשתי שאני מוכן. היינו צריכים לבנות כמעט קבוצה חדשה עם מעט מאוד שחקנים חתומים ומעט שחקנים שרצינו להשאיר. אני אישית והצוות לא רצינו שמספר שחקנים ימשיכו והרבה הרימו גבה על כך. ידענו שמה שצריך להנחות אותנו זה האופי".

"ניסיתי כמה שיותר לעודד את הקטע של 'אנחנו' ולא 'אני' שהיה משמעותי במכבי תל אביב בשנים האחרונות. גם בזמנים הקודמים לא עשיתי שום דבר לבד במכבי וגם היום לא".

"ההחלטה להחזיר את ליאור אליהו הייתה שייכת יותר להנהלה מאשר לי ואני מודה על כך אלף פעמים. היו הרבה החלטות שנלקחו באופן קבוצתי בשיתוף פעולה מלא בין הצוות המקצועי להנהלה בלי חיכוכים ותמיד בהסכמות. היום זה הדרך של מכבי להבדיל מהשנים האחרונות".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×