תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

הערב ב-19:00: חוזרים לליגה מול מכבי חיפה

מכבי אלקטרה ת"א תארח הערב (19:00, 5+LIVE) את מכבי חיפה, במסגרת המחזור ה-24 בליגת לוטו. בלאט: "מקווה שנוכל לתת 'פוש' מול חיפה". בורשטיין בספק עקב מחלה.

02/04/2011
ראשי · חדשות · הערב ב-19:00: חוזרים לליגה מול מכבי חיפה
הערב ב-19:00: חוזרים לליגה מול מכבי חיפה

אם המעבר מהיורוליג לליגה הישראלית מורכב עבור מכבי אלקטרה ת"א, מחר (19:00, 5+LIVE) הצהובים יצטרכו לעשות סוויץ' רציני מיום חמישי, כשיפגשו בהיכל נוקיה את מכבי חיפה במסגרת המחזור ה-24 של ליגת לוטו, אחרי הפסקה של שבועיים מהמפעל המקומי. בורשטיין שנעדר מהאימון המסכם, בספק עקב מחלה. בעלי המנויים - יש להשתמש בכרטיס משחק 13 באוגדן.

המאמן דייויד בלאט אמר: "המשחק מול מכבי חיפה יהיה שונה וצריך לעשות את ההתאמות. אני שמח שהשחקנים באו ועבדו בצורה טובה הערב. לא חשתי ירידה בריכוז אצלם, באינטסיביות כן, וזה במודע, גם מצידנו כי אנחנו יודעים שעברנו שני משחקים מאוד קשים השבוע ועוד שניים לפני שבוע וצריך לקחת בחשבון שהשחקנים תחת ההשפעה של כל מה שהיה. אני מקווה שנוכל לתת 'פוש' ולנצח את חיפה".

המאמן התייחס להמשך הדרך ללא דורון פרקינס: "דורון חסר לנו. נכון שבשני המשחקים האחרונים הסתדרנו אבל אין לי ספק, גם בגלל הרב גוניות שלו, גם בגלל מספר הרב של הפרמטרים בהם הוא תורם לנו וגם הנוכחית הפיזית והמנטאלית שלו. מזל שלנו שיש שחקנים אחרים טובים שמוכנים ורוצים לקחת את האחריות ולמלא את החלל".

הקפטן דריק שארפ התייחס לקושי ששלושה ימים לאחר השיא מול קאחה, הם משחקים בליגה מול מכבי חיפה: "אנחנו מקצוענים, זו העבודה שלנו. אנחנו מכבדים את היריבה שלנו ונבוא מוכנים. אנחנו לא חושבים כ"כ רחוק עד הפיינל פור, כרגע רק על מכבי חיפה מחר. חשוב שנשמור על הכושר ונשחק טוב בליגה, אנחנו לא רוצים לאבד מומנטום, אלא להחזיק בו".

ריצ'ארד הנדריקס: "אנחנו מוכנים לשחק מחר בערב שוב, אחרי סוף השבוע. זה לא סוויץ' גדול יש לנו כבוד גדול למכבי חיפה, הם קבוצה מוכשרת מאוד".



מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×