תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

יש פיינל פור! הגמר לא יגלוש ליום הזיכרון

בתום ישיבה שקיימו ראשי המועדון עם ראשי היורוליג, הוחלט כי משחק הגמר יוקדם ל-16:30 שעון ספרד. מה שמאפשר את השתתפותה של מכבי אלקטרה ת"א בפיינל פור.

06/04/2011
ראשי · חדשות · יש פיינל פור! הגמר לא יגלוש ליום הזיכרון
יש פיינל פור! הגמר לא יגלוש ליום הזיכרון
היום בשעות הצהריים התקיימה פגישה במשרדי היורוליג בברצלונה בה השתתפו חברי הנהלת היורוליג בראשתו של ג'ורדי ברטומיאו, ומטעם מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת"א עו"ד שמעון מזרחי, דיויד פדרמן ואלי דריקס. ראשי היורוליג הראו התחשבות רבה בפנייתנו לשינוי שעת המשחקים ביום ראשון 8.5.2011, ואחרי מכשולים רבים עליהם הצליחו להתגבר, במאמצים ניכרים, נקבע סדר המשחקים הבא:

ביום שישי 6.5.2011, ערב חצאי-הגמר, תשחק מכבי אלקטרה ת"א מול המנצחת בסדרה בין ריאל מדריד לולנסיה בשעה 21:00 שעון ספרד (22:00 שעון ישראל). חצי הגמר בין פנאתינייקוס לסיינה ייערך בשעה 18:00 שעון ספרד (19:00 שעון ישראל).

משחק הגמר ביום ראשון 8.5.2011 ייפתח בשעה 16:30 שעון ספרד (17:30 שעון ישראל). המשחק על המקום השלישי ייערך בשעה 13:30 שעון ספרד (14:30 שעון ישראל).

זוהי פעם נוספת שהנהלת היורוליג מגלה רגישות והתחשבות רבה לפנייתו של מועדון הכדורסל מכבי ת"א, ונזכיר את הפיינל פור בשנת 2004 בתל אביב, בה שוחקו המשחקים בימי חמישי ושבת, במקום הימים שישי וראשון.

המועדון מודה עמוקות לשר הספורט הספרדי, לעיריית ברצלונה, לרשתות הטלוויזיה, לנותני החסות ולמועדונים, כאשר בלי שיתוף הפעולה מצידם לא ניתן היה להגיע למצב האופטימלי אליו הגענו.


דיוויד בלאט אמר בתום האימון הערב, בו בושר לשחקנים כי ימריאו לברצלונה: "ההרגשה מאוד טובה. הצוות מלא הערכה להנהלה שלנו, שעבדה והשקיעה המון כדי לפתור את הבעייתיות של המצב. יש לי גם הרבה חום בלב ליורוליג, שמצאו לנכון לעזור לנו ולעשות את הדבר הנכון בשביל כולם, והם ראויים להערכה על כך. אנחנו מצידנו עשינו על הפרקט את שלנו כדי להביא את מכבי ואת אלפי האוהדים הנפלאים שלנו לפיינל פור, רגע השיא של הכדורסל האירופי, ואנחנו מאוד שמחים כרגע".

הגארד, טל בורשטיין, הוסיף: "אני מאוד שמח על ההחלטה ושאנחנו נוסעים לפיינל פור ונקווה שנגיע למעמד הזה ושכל זה לא היה לחינם. אני מסיר את הכובע בפני ההחלטה, זה היה דבר שבהתחלה נראה בלתי אפשרי באמת והם הצליחו בהרבה מאמצים לעשות זאת ואנחנו שמחים ומאושרים".

הקפטן, דרק שארפ, היה מאושר מההחלטה: "זו החלטה נהדרת, בעיקר עבורנו ועבור ישראל, אני שמח שהיורוליג התחשב בנו ובאנשים בישראל. לא הייתי בטוח שזה יקרה, לא ידעתי מה הם חושבים, אבל תודה לאל התקבל ההחלטה הנכונה ואנחנו נוכל לנסוע לפיינל פור ולעשות שם את העבודה שלנו".

להתראות בברצלונה!!


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×