תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

קבוצת הנערים ונוער של המועדון זכו בגביע המדינה

קבוצת הנערים של המועדון זכתה בגביע המדינה לאחר שהביסה 52:81 את הפועל גלבוע/מעיינות בגמר. מאוחר יותר זכתה קבוצת הנוער של המועדון בתואר עם ניצחון 57:74 על הפועל גליל עליון.

11/04/2011
ראשי · נוער · קבוצת הנערים ונוער של המועדון זכו בגביע המדינה
קבוצת הנערים ונוער של המועדון זכו בגביע המדינה

קבוצת הנערים של המועדון, מכבי "יהושוע" תל אביב, זכתה הערב בגביע המדינה בתצוגת תכלית נהדרת, לאחר שהביסה 52:81 את הפועל גלבוע/מעיינות בערב הגמרים של הליגות הצעירות. המחצית הראשונה של המשחק הייתה שקולה בין הקבוצות והסתיימה בשיוויון 27:27, אך החל מהרבע השלישי הצהובים התפוצצו וברחו ל-39:53 בתום הרבע השלישי, בדרך לניצחון מוחץ.

קלעו למכבי ת"א: עידו זמלנסון 20 נקודות, אלון לוין 13, אורי אטיאס ודור מרכוס 8 כ"א, עידן פז 7, דייויד אהרונוביץ' 4, טל מאירי ובן כצמן 2 כ"א. קלעו לגלבוע: חואקין שוכמן 17 נקודות, ירון איתן ואסף שלי 9 כ"א, פלא תמיר 5, מתן ידין 4, טל בן שלום ואיתי אלון 3 כ"א.

קבוצה נוספת שהביא כבוד למועדון היא מכבי "טדי" תל אביב, שזכתה בגביע המדינה לנוער עם ניצחון גדול 57:74 על הפועל גליל עליון. כמו במשחק הנערים, גם הפעם המחצית הראשונה הייתה צמודה והסתיימה בשיוויון 31:31, אך שוב היו הצהובים שפתחו את הפער במחצית השניה בדרך תואר הנכסף.

קלעו למכבי ת"א: אוראל לב 18, בן אלטיט ונאור שרון 14 כ"א, אלן סקוורר 11, גיא שינדלר 8, עומרי שלף 3, שחף שרגא 2. קלעו לגליל עליון: בר מאור 14, מתן סעיד 11, מיכאל אלגאלי ורן כהן 8 כ"א, גיל בן כליפה ותום מעיין 4 כ"א, רועי עמור 3, יוני הלר ותומר נתניאל 2 כ"א, יהל גרשמן 1.

מוקדם יותר בגמר הילדים, הוליך בנו של דיוויד בלאט, תמיר, את לב השרון לניצחון 75:88 על מכבי חיפה, כשהוא מסיים משחק מושלם עם 34 נק' ב-11 מ-12 מקו העונשין. בחגיגת הכדורסל שנערכת ב"בית מכבי" נוכחים כמובן דיוויד עצמו, ויו"ר המועדון, שמעון מזרחי, שהגיע לצפות בדור העתיד של הכדורסל הישראלי.
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×