תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

שחקני מכבי הגיעו להפנינג של האוהדים

אליהו, פניני, גרין וגם גיא גודס שפטו בתחרות ההטבעות והשלשות. אליהו: "היה אחלה אירוע, החבר'ה הפתיעו".

15/04/2011
ראשי · חדשות · שחקני מכבי הגיעו להפנינג של האוהדים
שחקני מכבי הגיעו להפנינג של האוהדים

ארגון אוהדי מכבי אלקטרה תל אביב קיים היום (חמישי) הפנינג ענק עם שחקני הקבוצה בספורטק בתל אביב, במסגרתו שיחקו האוהדים בינם לבין עצמם טורניר סטריט בול 3 על 3. ליאור אליהו, גיא פניני, יניב גרין ועוזר המאמן גיא גודס הגיעו כדי להשתתף באירוע ולשפוט בתחרות השלשות וההטבעות, בו השתתפו האוהדים.

"היה אחלה אירוע, חילקו גביעים וגם היה אוכל. בסך הכל זהו אירוע מבורך. רמת ההטבעות של החבר'ה הפתיעה אותי, לא ציפיתי לדבר כזה", אמר ליאור אליהו. "כל האוהדים מאושרים שהשחקנים משתפים איתנו פעולה ומכבדים אותנו בנוכחותם. הקשר בינינו לבינם חשוב ואנחנו נהנים ממנו מאוד", אמר אחד האוהדים, ממארגני הטורניר.

סנטר הקבוצה, יניב גרין, גם התייחס לאוהדים: "כיף לראות את האוהדים שלנו תמיד ובמיוחד שהם מרעיפים עלינו הרבה אהבה. כיף לראות שחוץ מהמשחקים, הם באים ונפגשים". על הפיינל פור הקרב ובא אמר: "מרגע שניצחנו את המשחק האחרון ועלינו לפיינל-פור, אנחנו מרגישים את המתח באוויר וזה רק יתגבר לקראת ה-6 במאי". על החיסרון של אחד משחקני המפתח, דורון פרקינס, אמר: "הוא מאוד ייחסר לנו. כולם יודעים את היכולות של דורון העונה בקבוצה".

עוזר המאמן של הקבוצה, גיא גודס, גם התרגש מהאירוע ואמר: "תמיד כיף לראות את האוהדים שלנו. מדי שנה שער 11 עושים אירועים כאלה שמחברים את האוהדים יחד ואנחנו חלק מהם, כמו שהם חלק מאיתנו. לכן אנחנו מכבדים אותם ונהנים יחד איתם". על הפיינל פור הוסיף גודס: "אנחנו עדיין לא מריחים את הפיינל-פור, יש לנו עוד שני מחזורי ליגה ורק אז אנחנו נתחיל להרגיש את ההתרגשות. זה בפתח ואנחנו לאט-לאט מתכוננים לכך".

ביום ראשון הקרוב תתארח מכבי תל אביב אצל הפועל גלבוע/גליל למשחק השלמה בליגת לוטו וארבעה ימים לאחר מכן תתארח אצל עירוני אשקלון במחזור הסיום של העונה הסדירה.




מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×