תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

פארגו ואליהו בחמישיית העונה, פרקינס שחקן ההגנה

מנהלת הליגה ערכה הערב את ערב הגאלה המסורתי, ובחרה יחד עם הגולשים בג'רמי פארגו וליאור אליהו לחמישיית העונה. דורון פרקינס נבחר לשחקן ההגנה.

19/05/2011
ראשי · חדשות · פארגו ואליהו בחמישיית העונה, פרקינס שחקן ההגנה
פארגו ואליהו בחמישיית העונה, פרקינס שחקן ההגנה

אירועי הפיינל פור הישראלי 2011 נפתחו עם ערב הגאלה המסורתי של מנהלת הליגה, שנערך כמידי שנה באוהל ה-VIP שהוקם בצמוד להיכל נוקיה. באירועי נכחו כל ארבעת קבוצות הפיינל פור, אנשים כדורסל רבים ואנשי עסקים.

גולת הכותרת של הערב היא בחירתם של הפורוורד, ליאור אליהו, והגארד, ג'רמי פארגו, לחמישיית העונה בליגת לוטו 2010/2011. אליהו, בעונת הקאמבק במדים הצהובים, העמיד ממוצע של 13.6 נק' ו-4.8 ריב' שסיפקו לו 17.7 נק' מדד בממוצע למשחק. פארגו, שנבחר גם לחמישייה השנייה ביורוליג, סיים את הליגה הסדירה עם ממוצעים של 9.8 נק', 6.3 אס' ו-3.4 ריב' שסיפקו לו 12 נק' מדד בממוצע למשחק.

שחקן נוסף שראוי לציון הוא דורון פרקינס, שזכה בתואר שחקן ההגנה של הליגה, אחרי שהעמיד ממוצע של 14.2 נק', 5 אס', 4.6 ריב', ו-2.3 חט' למשחק, שהביאו לו 21.7 נק' מדד בממוצע ב-22 משחקים. כזכור פרקינס גם השיג העונה טריפל דאבל מרשים מול הפועל ירושלים בבית עם 10 נק', 10 ריב' ו-11 ריב'.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×