תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי ערכה הרמת כוסית חגיגית לסיום העונה

אחרי עונה ארוכה שהסתיימה באליפות וחגיגות לתוך הלילה, מכבי יצאה רשמית לפגרה עם הרמת כוסית חגיגית. אליהו: "להישאר בטופ יותר קשה מאשר להגיע לשם". פניני לפדרמן: "אשאר בעונה הבאה".

28/05/2011
ראשי · חדשות · מכבי ערכה הרמת כוסית חגיגית לסיום העונה
מכבי ערכה הרמת כוסית חגיגית לסיום העונה

שמחים ומאושרים הגיעו אתמול (שישי) שחקני מכבי אלקטרה תל אביב למלון קראון פלאזה
להרמת כוסית לכבוד סיום עונת 2010/11. כל הסגל נכח באירוע, מלבד סופוקליס שחורציאניטיס שכבר המריא לחופשת מולדת ביוון. נכחו במקום גם הבעלים אודי ושי רקנאטי, ודייויד פדרמן, היו"ר שמעון מזרחי ויתר אנשי ההנהלה והצוות המקצועי.

ליאור אליהו שחוגג אליפות שנייה ברציפות אמר: "אנחנו בהתאוששות. זה סוף עונה, יצאנו לחופש וזו ההנאה האמיתית עכשיו בחופש. אחרי שזכינו באליפות ועשינו עונה יפה, אפשר עכשיו קצת ליהנות". ומה יהיה בעונה הבאה? "יש קלישאה שאומרת שלהישאר בטופ זה הרבה יותר קשה מאשר להגיע לשם. מכבי זו מכבי והיא תמיד שואפת להגיע הכי רחוק שאפשר, אני מקווה שנשחזר עוד עונה יפה כזאת, אבל הפעם עם אליפות אירופה".


"ממני אישית ירד המון לחץ אחרי מה שקרה בעונה שעברה", אמר גיא פניני. "שנה שלמה חיכיתי לרגע הזה, והיו הרבה רגעים שפתאום אתה מקבל פלאשבק מהרגע הנורא של העונה שעברה. אנחנו מאוד מאושרים, במיוחד כי הדרך היתה מאוד מיוחדת וטובה. שיחקנו באמת טוב לאורך השנה. לכל קבוצה יש עליות וירידות, וגם לנו היו, אבל ממש לא משהו דרסטי".

הגארד/פורוורד התייחס גם לחוויה שבלהתאמן אצל דייויד בלאט: "זו הפעם הראשונה שאני משחק אצל דייויד וזו היתה חוויה ענקית. אם אליהו אמר באימונים בתחילת העונה: 'מה, בשביל זה חזרתי?', אז כנראה שיש לו אימונים באמת ארוכים, אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח".

אחד הבעלים של מכבי, דייויד פדרמן, תפס לפתע את המיקרופון והחל לראיין את פניני. "תגיד גיא, אתה בשנה הבאה במכבי? כי במכבי לא הוציאו הודעה רשמית", אמר פדרמן. הפורוורד השיב: "אני אשאר, הכל בסדר".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×