תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מכבי הצטרפה לפרויקט One Team של היורוליג

מכבי אלקטרה ת"א הצטרפה לפרויקט התרומה לקהילה של היורוליג, ONE TEAM, בו לוקחות חלק הקבוצות הבכירות ביבשת. במסגרת הפרויקט המועדון ישתף פעולה יחד עם בית השנטי.

17/04/2012
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי הצטרפה לפרויקט One Team של היורוליג
מכבי הצטרפה לפרויקט One Team של היורוליג

מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת"א שמח ונרגש להצטרף לפרויקט ONE TEAM מטעם היורוליג.

 
שיתוף הפעולה יהיה עם בית השנטי אשר פתח לראשונה את דלתו לבני נוער בשנת 1984, משמש גם כבית זמני, וגם כמסגרת ארוכת טווח לנוער בורח וחסר קורת גג, בגילאים 14-21 ללא הבדל דת, גזע, מין או מגדר. בבית השנטי נמצאים בני נוער וילדים בסכנה מיידית העומדים בפני הידרדרות לאלימות פיזית, ניצול מיני, עבריינות, זנות וכיו"ב.
 
אנו מקווים להעניק כלים לקהילה הנבחרת בהתמודדות עם בעיות אשר מלוות אותם בחיי היומיום דרך אימוני כדורסל, ערכים מעולם הספורט, חיבור לקבוצה לאוהדים, למועדון ולהשיג השפעה חברתית אמיתית.
 
ל-ONE TEAM יש המון עוצמה לשדר ערכים חיוביים לחברה. כל הקבוצות יחד יכולות להיות כוח אדיר. אין תקדים לכך באירופה, אפילו ברמה הלאומית, ליוזמה חיובית שבה מועדונים שונים שמים את יהבם יחד. אנחנו יכולים להשיג ניצחון גדול, כולנו יחד.
 
לפרטים נוספים לחצו כאן!


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×