תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

דיוויד בלאט חתם על חוזה חדש במכבי אלקטרה ת"א

דיוויד בלאט חתם על חוזה חדש במכבי אלקטרה ת"א, וימשיך במדים הצהובים-כחולים שנתיים נוספות עם אופציה לעונה שלישית.

21/05/2012
ראשי · חדשות · דיוויד בלאט חתם על חוזה חדש במכבי אלקטרה ת"א
דיוויד בלאט חתם על חוזה חדש במכבי אלקטרה ת"א

דיויד בלאט חתם היום בצהריים במשרדו של עו"ד שמעון מזרחי, יו"ר מכבי אלקטרה ת"א, על חוזה חדש לפיו הוא יהיה מאמן הקבוצה גם בשנתיים הבאות (2012/13 ו-2013/14) ועם אופציה לעונה שלישית (2014/15). השבוע בלאט ישלים את עונתו הרביעית כמאמן הראשי של מכבי ת"א (בשתי קדנציות), וינסה לשמור על מאזן של 100 אחוז בתארים ישראליים - עד כה בלאט הוביל את מכבי כמאמן ראשי לזכייה ב-3 אליפויות ו-4 גביעי מדינה, וכן לשני פיינל-פורים של היורוליג ולזכייה אחת בליגה האדריאטית.

היו"ר שמעון מזרחי: "נעשה היום צעד חשוב ביותר, שגם מצביע על כך שהנהלת המועדון לא מסתכלת על הטווח הקצר בלבד וזו הסיבה שנחתם הסכם רב שנתי עם דיוויד בלאט, שגם עשה עבודה נהדרת עד היום. המהות של החוזה והתקופה שלו נותנים לדיוויד את השקט והביטחון לעבוד ולהוביל את הקבוצה כפי שהוא יודע, ולנסות לשלב גם שחקנים מקבוצת הנוער במהלך השנים הבאות. דיוויד הצעיד אותנו להישגים רבים וכבש פסגות, אני מאמין שימשיך לעשות זאת ומאחל לו הצלחה רבה".

אודי רקנאטי, מבעלי הקבוצה: "דיוויד בלאט הוא מכביסט אמיתי, והכניס לקבוצה את הרוח המכביסטית המלאה. הוא מוסיף למועדון הרבה כבוד, הוא מודל לחיקוי לכל הצעירים, שחקנים ומאמנים, ואני בטוח שהוא ימשיך להיות כזה בשנים הבאות במכבי, אנחנו שמחים וגאים על כך. לא היה לי ספק שבלאט יישאר איתנו, ואנחנו רואים אותו כמאמן לטווח ארוך. אני שמח שבלאט נשאר בבית שלו שזה מכבי תל אביב".

דיוויד בלאט: "אין מאושר ממני להמשיך את שיתוף הפעולה עם הנהלת מכבי והקבוצה, זה המקום שרציתי וחלמתי להיות בו, אני מרגיש היום טוב אפילו כפליים מהפעם הראשונה שחתמתי במכבי, וזה היה בדיוק באותו מקום במשרד של שמעון לפני הרבה שנים. עברתי תקופה נפלאה בקדנציה הראשונה, יצאתי למספר שנים לחו"ל, יחד עם הניסיון העצום שרכשתי והחוויות האדירות, חזרתי כמאמן ואדם טוב יותר, ומוכן יותר לאתגרים האדירים שמכבי מציבה ולציפיות של המערכת. השנתיים האחרונות היו נהדרות ועכשיו יש המשכיות, וזה אחד הפרמטרים החשובים להצלחה. אני מוכן לקרב ואעשה כל מה שצריך לעזור למערכת, ולהתגבר על כל המכשולים כדי להמשיך ולהצליח".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×