תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

בלאט: "הבחורים האלו מדהימים, אני אוהב אותם"

מכבי אלקטרה ת"א חגגה עד השעות הקטנות של הלילה את האליפות ה-50 של המועדון, שהייתה מתוקה במיוחד בסיום העונה הארוכה בהיסטוריה.

25/05/2012
ראשי · חדשות · בלאט: "הבחורים האלו מדהימים, אני אוהב אותם"
בלאט: "הבחורים האלו מדהימים, אני אוהב אותם"

"היתה עונה מאוד יפה, אבל קשה, ארוכה, מתישה ורצופה באתגרים שעמדנו בהם בגבורה", אמר בסיום דייויד בלאט. "זכינו בארבעה תארים, היינו צעד מהפיינל פור ביורוליג. היום ניצחנו רק עם 8 שחקנים בסגל, ועשינו זאת מול קבוצה טובה שכיבדה את המעמד. הבחורים הללו מדהימים. יחד איתם גם הצוות המקצועי שלי: גודס, שארפ, שלף וקובלסקי. זה צוות שלא היה במכבי לעולם. אני אוהב אותם".

"בכל שבת, ראשון או שני היום לנו רגעים קשים", הוסיף המאמן, "לא בהכרח במובן השלילי. אתם לא יודעים מה זה להכין שחקנים ל-3 משחקים בשבוע. זה לא פשוט. יחד עם הטיסות זה לא היה קל. זה היה המשחק ה-85 שלנו העונה. אין דברים כאלה בעולם. בלו? אני מקווה שהוא יישאר, יחזור הביתה ויבין שהוא צריך לשחק כדורסל במכבי".

שמעון מזרחי הגיע לבית דני לחגיגות אוהדי מכבי אלקטרה ת"א ואמר לאוהדים: "כל מה שאנחנו עושים זה בשבילכם. אתם אלה שמובילים אותנו, אתם הגב שלנו ואנחנו גאים על מה שעשיתם כאן היום". לאתר ערוץ הספורט אמר: "האוהדים הלכו למאבק צודק ואנחנו בהנהלה תמכנו בהם. לא לראות את הקבוצה שלך לוקחת אליפות, זה מאוד קשה להם ובגלל זה אנחנו באים להיות איתם עכשיו ולחגוג". על האליפות אמר: "זו אחת האליפויות המתוקות שלי, עברנו עונה קשה והבאנו טרבל למועדון".

דייויד בלו, אולי במשחק האחרון שלו בקריירה, אמר בחדר ההלבשה: "אני נהנה מהרגע ומהשמחה של כולם. אני מרגיש מעולה, אני לא יודע אם אפרוש או לא. זה עניין של זמן. החיים יותר חשובים מכדורסל ויש לי המון הזדמנויות. כדורסל לא נמשך לנצח, אני אסע למשפחה ונראה. העובדה שנתנו עונה מדהימה אחרי מה שעברנו זה חוויה".

גיא פניני סיפר לאחר ההנפה: "וואו, מה יש להגיד. עונה ענקית וארוכה. זו קבוצה אדירה, הרבה זמן לא עברנו כזאת עונה ארוכה. כל כך מרגש לסיים את זה בטעם כזה. הייתה לי תחילת עונה קשה ואני רוצה להגיד תודה לאנשים שתמכו בי. היו לי הרבה עליות וירידות, אני שמח שבסוף זכינו. זה היה חלום ילדות שלי להניף צלחת במכבי אבל אמרתי לטל (בורשטיין) להניף לבד. טל אמר לי לבוא בכל זאת, אין דברים כאלה".

ליאור אליהו הוסיף: "הרבה כבוד להיות חלק מההיסטוריה של מכבי, היו הרבה לפניי. שמעון בא אלי לפני שבועיים ושאל אותי אם אני יודע שזו אליפות מספר 50, עניתי לו שברור שאני יודע. ההישג הזה היה חשוב לנו. עשינו עונה מדהימה של 85 משחקים וזה לא קל לשחקנים ישראליים. עכשיו אני יכול להגיד שזה היה לא פשוט, יש פה 5 שחקני נבחרת שעשו מעל 100 משחקים העונה. עמדנו בזה גבורה, רובנו סיימנו בלי פציעה. אני מקווה לקחת עוד הרבה רשתות הביתה".

גם יוגב אוחיון, שנבחר לשחקן המצטיין בפיינל פור, התפנה כדי לדבר: "אתה מעריך כל רגע שעברת השנה ואת הצוות שעבד איתנו כל השנה. אין ספק שיש התרגשות. אני לא יכול לשחזר את השנה, עברנו כל כך הרבה חוויות וזה לא פשוט. נהננו מכל שנייה. מה שיהיה במכבי לא באחריותי, אני סומך על הצוות. אני כרגע נשאר ויש לי חוזה במכבי, אני נאמן. תודה על כל המחמאות, אבל אני רוצה להודות לכל החברה בקבוצה ולצוות. כולנו תומכים אחד בשני ובעונה הזאת צריך להתחבר כולם ביחד ברגעים הקשים.

לא חשבתי שאסיים כך את העונה ועם הזמן נכנסתי יותר לעניינים. במשחק האימון הראשון שדייויד העלה אותי הרגשתי שזו השנה שלי וזה נתן לי ביטחון. דייויד בנה לי הרבה מהאופי. פפאלוקאס אדם וג'נטלמן מדהים ולי אישית הוא תרם המון. הוא אמר לי ליהנות מהרגע הזה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×