תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

חנות המועדון למען ילדי וראייטי ישראל

מכבי אלקטרה ת"א נרתמת ל-"וראייטי" ישראל גם בקיץ, ותתרום כ-15% מערך הקניות בחנות המוצרים לטובת ילדי וראייטי ישראל. בנוסף ניתן לרכוש בחנות את סיכת לב הזהב 2012.

28/05/2012
ראשי · חדשות · חנות המועדון למען ילדי וראייטי ישראל
חנות המועדון למען ילדי וראייטי ישראל

"וראייטי" ישראל, מוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), נוסד בשנת 1967, במטרה לסייע במגוון דרכים לילדים עם צרכים מיוחדים: טיפולים רפואיים, פארארפואיים (ריפוי ועיסוק, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית וכו`), תמיכה מקצועית, רכישת עזרים טיפוליים ושיקומים. הארגון מסייע לכל סוגי הפגיעויות והחולי, כל זמן שזה כרוני ומספק עזרה פרטנית ורב שנתית לאותו הילד.

"וראייטי" ישראל, מתוך ראיה אסטרטגית, מקיימת שיתופי פעולה מאז הקמתה, עם חברות גדולות במשק למטרת גיוס כספים וציוד רפואי לילדים בעלי צרכים מיוחדים. שיתופי פעולה מבורכים אלו, העניקו לילדים רבים סיוע, עודדו את החברה הסובבת למעורבות ולקיחת אחריות חברתית בתוך הקהילה. כתוצאה מקשרים, שהלכו והתהדקו במהלך השנים, יותר ויותר חברות מבקשות להיות שותפות למאמצים האדירים שמשקיעה 'וראייטי', בנתינה ושיפור חיי הילדים.

שיתוף פעולה מבורך בן 17 שנים הינו עם 'מכבי אלקטרה ת"א'- אשר בו בכל משחק בית, בהיכל נוקיה, נערך טקס מרגש. דקות מספר לפני תחילת המשחק, ילד וראייטי מלווה ע"י יו"ר "וראייטי" ישראל, עו"ד אורי סלונים, אל המגרש. הילד מקבל כדור חתום ע"י כל שחקני הקבוצה ומתנות מהמועדון, זוכה להצטלם עם אחד מהשחקנים, וקוצר תשואות מרגשות מהקהל.

כעת, משנסתיימה עונת המשחקים 2011/12 , מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה תל אביב ממשיך את שיתוף הפעולה עם וראייטי ישראל גם במהלך פגרת הקיץ. בין התאריכים 28.5-22.6 על כל רכישה בחנות המועדון בהיכל נוקיה או בחנות המקוונת באתר הבית יעביר המועדון כ-15% מערך הקנייה לטובת ילדי וראייטי ישראל. בנוסף, תינתן האפשרות לכל לקוח לרכוש את סיכת לב הזהב 2012 ב-10 ₪ שיועברו במלואם כתרומה לילדי וראייטי.

אז בואו להתחדש במוצרי מכבי ולתרום לילדי וראייטי!

לחנות המועדון לחץ כאןמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×