תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

דבר היו"ר שמעון מזרחי לקראת חימקי מוסקבה

מוצג בפניכם דבר יו"ר מכבי אלקטרה ת"א, שמעון מזרחי, הפותח את מגזין היורוליג שיחולק הערב במשחק מול חימקי מוסקבה בהיכל נוקיה.

14/03/2013
ראשי · חדשות · דבר היו"ר שמעון מזרחי לקראת חימקי מוסקבה
דבר היו"ר שמעון מזרחי לקראת חימקי מוסקבה

אוהדים יקרים,

נראה, לעניות דעתי, כי כל הסופרלטיבים שייכתבו וייאמרו לגבי הערב הזה בו נפגוש את קבוצת העילית חימקי מוסקבה, יהיו הולמים את המעמד.

נכון הדבר, כי מאז התחלנו את הסיבוב השני בטופ- 16 הרי על כל משחק נאמר כי זהו המשחק הגורלי שאולי יפתח לנו את הצוהר להגעה למשחקי ההצלבה. ואכן, הוכח בפעם המי יודע כמה, כי כאשר מדובר בספורט בכלל ובכדורסל בפרט הרי שזה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

עברנו בבית את סיינה בפער נקודות ניכר וכן זכינו לשני נצחונות חוץ רצופים - הן בויטוריה מול קאחה לבוראל ובשבוע החולף באיסטנבול מול פנרבחצ‘ה אולקר.אולם אל לנו בשום פנים ואופן לנוח על זרי הדפנה, הואיל ורק ניצחון ביתי הערב על יריבתנו ממוסקבה ייתן לנו את המנוף הנדרש להמשך המשחקים, כאשר בשבוע הבא ממתינה לנו בפתח באולמה הביתי הגועש קבוצת אולימפיאקוס מפיראוס.

מיהי יריבתנו הערב? מדובר בקבוצה שחרף העובדה שמאז שנוסדה חלפו רק כ- 16 שנים, הרי שבמשאבים הרבים העומדים לרשותה גייסה את מיטב השחקנים, אשר חלקם אף שיחקו תחת שרביטו של מאמננו, דויויד בלאט, בנבחרת רוסיה אותה אימן בשנים האחרונות.

מדובר בקבוצה הנוטלת חלק מלבד במשחקי היורוליג גם בליגת V.T.B אשר גם שם נוחלת היא הצלחות רבות, ויודעי דבר אף נוטים לומר כי מאיימת היא על ההגמוניה של צסק“א מוסקבה.

המשותף בין שתי הקבוצות, חימקי ומכבי, הינו השם פלאניניץ‘ – זוראן ודארקו. שניהם ילידי קרואטיה, כאשר האחד משחק בתפקיד הגארד והשני בתפקיד הסנטר וזאת בהתאמה. את מאמנה של הקבוצה היריבה בוודאי זוכרים רובכם כשחקן אגדי, הליטאי רימאס קורתינייטיס.

אל לנו לעלות למשטח בפיק ברכיים לנוכח היריבה, וזאת הואיל כי כוחנו עימנו כפי שהוכח, והחשוב מכל כי רוח המועדון שורה במשכננו דווקא ברגעים הרי גורל כגון הערב.

ובדברינו על רוח המועדון, הרי שלא פחות חשובה הינה הרוח הגבית שאתם האוהדים היקרים אמורים לתת לנו בערב חשוב זה, כאשר להערכתי עידודכם המאסיבי וההוגן מאז כדור הביניים הראשון שווה לפחות בין 10-12 נקודות, אשר כל אחת מהן מבחינתנו יקרה מפז הינה.

כידוע לכולכם המועדון מקדיש תשומת לב מרובה למחלקת הנוער, וכל זאת בתקווה כי יעלו ויגדלו שחקנים אשר ברבות הימים תוכלו לצפות בהם מככבים גם במשחקים הבינלאומיים. ולכן גאווה רבה היא לנו כי שתי קבוצות - הן קבוצת הנערים והן קבוצת הנוער של המועדון - יתמודדו במשחקי הגמר לגביעי המדינה, משחקים אשר ייערכו החל מהשעה 17:00 ביום רביעי הבא 20/3/13, באולם ברמלה. נשמח לראותכם שם מעודדים את קבוצות הנערים והנוער שלנו.

לא אוכל לסיים מבלי לתת מילות פרידה חמות ואיחולי הצלחה בדרכו העתידית של מי ששימש כמנהל ההיכל בעשרים השנה האחרונות - מר עזרא יחזקאל.

ולכם האוהדים היקרים שלוחה ברכתי לחג פסח מהנה וכשר, ובתקווה לראותכם כאן שוב בהיכל בעוד שבועיים במשחקנו מול קבוצת בשיקטאש מטורקיה.

היו ברוכים.

בברכה,
שמעון מזרחי
יו"ר הדירקטוריון
מועדון הכדורסל מכבי ת"אמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×