תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

הערב ב-21:45: פותחים את ההצלבה במדריד

מכבי אלקטרה ת"א תתארח הערב (21:45, ערוץ 10 ו-5HD) אצל ריאל מדריד במשחק הראשון בסדרת ההצלבה ביורוליג. היקמן: "באנו לעשות קצת רעש".

10/04/2013
ראשי · ארכיון כתבות · הערב ב-21:45: פותחים את ההצלבה במדריד
הערב ב-21:45: פותחים את ההצלבה במדריד

אחרי קאמבק מרשים בטופ 16, מכבי אלקטרה ת"א תנסה להמשיך את המומנטום גם הערב (21:45, ערוץ 10, 5HD וגל"צ), בפתיחת סדרת ההצלבה של היורוליג מול ריאל מדריד החזקה. כל שחקני הסגל כשירים ויעמדו לרשותו של דיוויד בלאט במשחק. המשחק השני בסדרה יתקיים ביום שישי גם כן בשעה 21:45.

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, אמר לקראת ההתמודדות: "ריאל היא קבוצה עם סגל רחב בעל רמת אתלטיות נהדרת. זו קבוצה עם מהירות מהגבוהות ביורוליג וזה אחד היתרונות שלה. כדי להתמודד איתה נצטרך הרבה שכל, הרבה כח ומשהו נוסף שאי אפשר להגדיר.

אנחנו בפרק זמן מאוד רגיש. מצד אחד, צריך לעבוד קשה ולהתכונן, אבל מנגד אסור שנעייף את השחקנים ושמיהשהו ייפצע. אנחנו חייבים להיות מוכנים טקטית וגם טריים ברגליים. הגענו למעמד הזה בזכות, וברמה הזו של שמונה הטובות באירופה, אין לאן לברוח. אתה חייב להיות טוב.

אני לא יודע אם הסדרה הזו תיפול על נתון יבש, כי אם כן אנחנו נהיה בבעיה. נצטרך להביא את כל החכמה ואת כל הכח, ורק אז נוכל להביא את הערך המוסף מבפנים. הרוח של מכבי יכולה לעזור לנו, כי זה מה אולי יעשה את ההבדל".

ריקי היקמן הוסיף: "המשחק הראשון הולך להיות גדול. נלחמנו הרבה כדי להגיע לכאן ואנחנו מרגישים שיש לנו עוד הרבה מה להוכיח. נרגשים כבר לעלות לשחק. לא התחלנו טוב את הטופ 16, אבל אני מקווה שנתחיל היטב את ההצלבה ונעשה קצת רעש".

הקפטן ליאור אליהו סיכם: "בשלב ההצלבה המשחקים הרבה יותר אמוציונאליים ויותר אגרסיביים. כל משחק הוא כמו מלחמה. ריאל תרצה לשמור על הביתיות, אבל אנחנו נרצה לגנוב פה משחק אחד. לא חושב על יותר מכך. אני חושב שעשינו דרך מדהימה בסיבוב השני, כי בתום הסיבוב הראשון בטופ 16 אף אחד לא האמין שזה יקרה. אני מקווה שהדרך שלנו תסתיים בניצחון בסדרה הזו. יתרון הביתיות בהחלט עוזר לריאל מדריד, שהיא קבוצה מצוינת. הולך להיות קשה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×