תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

דיוויד בלאט עוזב את מכבי אלקטרה ת"א ל-NBA

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, שהוליך את המועדון לטרבל מדהים בעונת 2013-2014, לא יעמוד על הקווים בעונה הבאה וינסה את מזלו בליגה הטובה בעולם.

12/06/2014
ראשי · ארכיון כתבות · דיוויד בלאט עוזב את מכבי אלקטרה ת"א ל-NBA

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, שהוליך את המועדון לטרבל מדהים בעונת 2013-2014, לא יעמוד על הקווים בעונה הבאה וינסה את מזלו בליגה הטובה בעולם: "אני רוצה שכולם יידעו שאני עוזב את הבית, אבל לא את המשפחה. ליבי כבד, אך שלם, כי אני מרגיש שזה הדבר הנכון לעשות בשלב זה. בורכתי לעבוד כאן 9 שנים, תמיד אעריך את מה שהשגנו כאן, אבל יותר אעריך את האנשים הנפלאים כאן.

אני מודה לגיא גודס, שהיה חבר, מקצוען ומאמן גדול בפני עצמו, ולאבי קובלסקי שליווה אותי מהיום הראשון - הוא איש מקצוע מספר 1 בכל אירופה בתפקידו. תודה לאלון שטיין, דרק שארפ וגם לפיני גרשון, כולם עזרו לי להצליח. אני מודה מעומק ליבי להנהלה, על מה שהם עושים עבור המועדון ועבור המדינה - זה הרבה יותר ממה שאנשים יודעים. הם עושים מאמצים אדירים כדי לשמור על השם והמסורת של מכבי.

שמעון מונה לנהל איתי מו"מ, כי הוא יודע הכי טוב איך להוריד את הדרישות שלי. אבל ההנהלה היתה כנה, פתוחה וחמה כלפיי. היום הודעתי לשמעון שאני לא עוזב את מכבי לטובת חוזה יותר גדול, ולא בהכרח למקום יותר טוב, אלא בגלל שאני הולך על חלום ילדות שיש לי. זה היעד היחידי שעוד לא כבשתי, ועכשיו הזמן לנסות לעשות זאת. הציעו לי להישאר, אבל בחרתי לקחת את הצעד הזה".

יו"ר המועדון, שמעון מזרחי: "בלאט נמצא כאן 9 שנים, והשנה הגיע עם מכבי לכל הישג אפשרי. כדי שהדברים יהיו ברורים, כבר לפני שבועות רבים ולפני הפיינל פור היו פגישות עם דייויד, על מנת שימשיך לעבוד במועדון, והכל התנהל בצורה נעימה וחברית. היום הוא הודיע לנו שאחרי חשיבה רבה, בגיל 55 הוא בוחר לנצל הזדמנות ולעבור ל-NBA. לא היו מחלוקות כספיות, כי לא הגענו לזה בכלל. כסף לא היה הבעיה. אנחנו גאים בכך שיהיה לנו נציג ב-NBA, מאחלים לך הצלחה ומקווים שתשוב. מודים לך על הכל".

הבעלים, דייויד פדרמן, סיכם: "כבר לפני מספר שנים אמרתי לדייויד שאני רואה אותו כחלק מהצוות שיהיה במועדון הזה ל-10 שנים קדימה. כבר אז היה ברור שיש רק שני דברים שעלולים להפריע לכך - הראשון - אם הוא יתמנה לשגריר באו"ם, השני - משרה ב-NBA. כשהוא סיפר לנו על ההצעה משם, הורדנו את הכובע והבנו שזו קפיצת מדרגה. אני משוכנע שהוא יצליח שם. זה לא סוד שהיו חילוקי דעות עם דייויד, אבל מעולם איש לא הרים קול. הוא תמיד הקשיב והסביר את דעתו ואנחנו שמחים בשבילו ומאחלים לו בהצלחה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×