תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי אלקטרה ת"א עשתה פורים שמח לילדים

כמסורת חג הפורים מכבי אלקטרה ת"א ביקרה בבתי החולים מאיר כפר סבא ורעות בת"א, חילקה משלוחי מנות מתנת סוכריות סקיטלס ומתנות צהובות, ובעיקר העלתה חיוך על פניהם של הילדים.

01/03/2015
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אלקטרה ת"א עשתה פורים שמח לילדים
מכבי אלקטרה ת"א עשתה פורים שמח לילדים
מכבי אלקטרה ת"א עמוסה במשחקים, אבל בחיים יש דברים חשובים יותר. הצהובים ביקרו הבוקר (א') במחלקות הילדים בבתי החולים "מאיר" כפר סבא והמרכז הרפואי "רעות" בתל אביב, חילקו משלוחי מנות מתנת סוכריות סקיטלס, מתנות צהובות מתנת חנות המועדון, וכמובן הצטלמו עם הילדים והעלו חיוך על פניהם.
 
יו"ר המועדון שמעון מזרחי: "בית החולים השיקומי רעות ומועדון הכדורסל מכבי אלקטרה תל אביב מקיימים מזה שנים קשר אמיץ מאד. הביקור שלנו בבית החולים רעות ובבתי חולים אחרים הוא חלק אינטגרלי מהפעילות במועדון. אני חייב לציין שד"ר אלבוקרק, מנהל בית החולים רעות הוא הרופא השני היוצא משורות המועדון, מה שממחיש את הקשר ההדוק בין מקצוע הרפואה למקצוע הספורט"
 
דורון ג'מצ'י, מנהל קשרי הקהילה: "בית החולים השיקומי הולך שנים יד ביד עם הקבוצה. מכבי מחזירה בגדול לקהילה בהרבה מובנים, לילדים,  חיילים, צעירים ומבוגרים. עצם המפגש עם אנשים שזקוקים לתמיכה, לחיוך, לעיתים זה חזק יותר מהתהליך הרפואי עצמו".
 
דווין סמית: "לעולם לא תדע עד כמה ביקור קצר שכזה יכול להעלות חיוך על פני אדם שנאבק להיות בריא. אני בטוח שהביקור שלנו שימח חלק מהמשוקמים פה בבית החולים ונתן להם מוטיבציה להבריא"
 
בראיין רנדל: "זה מאד חשוב עבורנו כשחקנים מקצועיים לדעת להעניק לקהילה. ההחלטה במועדון להפסיד אימון הבוקר למען סיור בבית החולים היא החלטה נכונה, במיוחד עבורנו כשחקנים מקצועיים. לדעת לקבל אהבה מהציבור מחייבת אותנו באותה נשימה לדעת גם להחזיר לקהילה".
.
ד"ר דב אלבוקרק, מנהל בית החולים השיקומי רעות: כשחקן מכבי תל אביב לשעבר, אני מוקיר עד מאד את ההירתמות של מועדון הכדורסל להעלות חיוך על פניהם של החולים.  שבירת השגרה בבית החולים ע"י החיבוק והאהבה שהעניקו הבוקר השחקנים מסייעת מנטלית למטופלים הנלחמים יום יום שעה שעה לחזור לעמוד על רגליהם".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×