תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

עמרי כספי וכוכבי ה-NBA קיימו סדנת כדורסל למחלקת הנוער

עומרי כספי וכוכבי ה-NBA - דמרקוס קאזינס, קרון באטלר, אימאן שאמפרט, צ'נדלר פארסונס, טייריק אוואנס ואלן אנדרסון - קיימו סדנת כדורסל מרתקת למעל 150 ילדים ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב בשיתוף עם NBA CARES.

29/07/2015
ראשי · נוער · עמרי כספי וכוכבי ה-NBA קיימו סדנת כדורסל למחלקת הנוער
עומרי כספי וכוכבי ה-NBA - דמרקוס קאזינס, קרון באטלר, אימאן שאמפרט, צ'נדלר פארסונס, טייריק אוואנס ואלן אנדרסון - קיימו סדנת כדורסל מרתקת למעל 150 ילדים ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב בשיתוף עם NBA CARES. באירוע צפו מאות חברי מכביסט VIP שזכו לראות מקרוב את כוכבי ה-NBA, ונכחו בין היתר הנהלת המועדון, גיא פניני, טל ברודי ואולסי פרי.
 
כספי, שחקנה של סקרמנטו קינגס בהווה ומכבי תל אביב בעבר, אמר: "לא היה קל לשכנע אותם לבוא. מרות זאת, כולם הביעו נכונות להגיע ונראה שנוכל להתחיל במסורת מסוימת, כי יש המון שחקנים אחרים שרוצים להגיע כבר בשנה הבאה. האמת, אני מרגיש שכל מי שהגיע כבר רוצה לחזור לישראל בשנה הבאה. הם נהנים".
 
 
שחקנה של קליבלנד קבלירס ודיוויד בלאט, אימן שאמפרט, אמר: "תמיד כיף לבלות איתם. אני מזיע. התאמצתי, עשיתי הגנה, ניסיתי לחסום זריקות. ישראל מדינה פשוט נהדרת. האמת, קיוויתי שבלאט יפתיע אותנו, עוד לא ראיתי אותו".
 
עוזר מאמן האלופה המכהנת גולדן סטייט, ניק יורן, הוסיף: "מדהים בישראל. תמיד רציתי להגיע לכאן. אני מודה לעומרי שהביא אותי לפה. כיף מאוד לראות עוד מקום בעולם".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×