תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

הישג נהדרת לקבוצת הנערים לאומית בליטא

קבוצת הנערים לאומית זכתה בטורניר השגרירות בליטא עם ניצחון יוקרתי 78:87 על אקדמיית שרונאס. הצטיינו עידן אלבר עם 33 נק׳, 9 ריב׳, 6 חט' ו-3 אס' וגל כהן עם 21 נק׳, 4 ריב׳ ו-2 אס'.

13/08/2015
ראשי · נוער · הישג נהדרת לקבוצת הנערים לאומית בליטא
הישג נהדרת לקבוצת הנערים לאומית בליטא
במשחק הגמר של טורניר השגרירות בליטא, ניצחה קבוצת הנערים של מכבי תל אביב את הקבוצה המקבילה של אקדמיית שרונאס שניצחה אתמול במשחק חצי הגמר שלה. למשחק הופיעה קבוצת האקדמיה בהרכב מחוזק לעומת זה ששיחק ביום הקודם, בין השאר בשחקן הציר המוביל של נבחרת ליטא עד גיל 15 שגובהו 2.02 ובעוד 2 שחקני ציר וגארד מצויין נוסף.
 
קבוצת הנערים עמדה באתגר ובמשחק לחימה הרואי שהיה צמוד לכל אורכו ניצחה בתוצאה 78:87. הצטיינו עידן אלבר עם 33 נק׳, 9 ריב׳, 6 חטיפות ו3 אסיס׳, גל כהן עם 21 נק׳, 4 ריב׳ ו2 אסיס׳, נדב אורון עם 14 נק׳ (4 מ8 לשלוש) ו8 ריב' ושיר מוראידי עם 8 נק׳ (2 מ4 לשלוש). כל שחקני הקבוצה תרמו למאמץ האדיר שהביא לניצחון על הקבוצה הראשונה בטיבה בליטא מחזור 2001. 
 
במשחק שפתח את הטורניר ניצחה קבוצת הנערים בתוצאה 70:75 את קבוצת פרקונאס מקאונאס. המשחק נפתח בסערה צהובה ובסיום הרבע הראשון 24-11 למכבי. ברבע השני פרקונאס קצת חזרו למשחק ובמחצית 45-35 למכבי.
 
ברבעים השלישי והרביעי פרקונאס המשיכו לנגוס בהפרש עד למצב של הפרש 3 נקודות למכבי בלבד. שמירה טובה על הכדור ונקודות מהעונשין הובילו לניצחון צהוב. במשחק נכחו שגריר ישראל בליטא, ראש המשלחת טל ברודי ונציגים נוספים של ישראל ממדינות שכנות שהגיעו במיוחד לטורניר. המשחק צולם וסוקר בשידור טלוויזיוני בליטא.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×