תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

נציגי מכבי הגיעו לאירוע לכבוד פצועי "צוק איתן"

הפנינג מרגש עבור כ-200 מפצועי צוק איתן נערך בשיתוף פעולה עם העמותה לטובת הפצועים בראשותה של יהודית חסון ומכבי תל אביב בקנטרי רמת השרון. ג'מצ'י: "למכבי חשוב מאוד החיבור עם החיילים הפצועים והמשפחות השכולות".

18/08/2015
ראשי · תרומה לקהילה · נציגי מכבי הגיעו לאירוע לכבוד פצועי "צוק איתן"
נציגי מכבי הגיעו לאירוע לכבוד פצועי "צוק איתן"
אנשי מכבי תל אביב לקחו חלק אתמול בערב הצדעה ל-250 מפצועי מבצע "צוק איתן". הערב כלל הופעות, דוכני אוכל, שתיה ושי לפצועים בקאנטרי ברמת השרון כשהכל ניתן כתרומה. מהמועדון הגיע יו"ר המועדון שמעון מזרחי, האחראי על הקשר עם הקהילה דורון ג'מצ'י וכן טל ברודי. הצהובים הזמינו את כלל הפצועים למשחק ליגה קרוב של הקבוצה, וחילקו גם מספר מנויים ללוחמים, כדורים חתומים ועוד.
 
"כל הכבוד לאלה שמצליחים להרים ולארגן אירוע כזה, הכל בהתנדבות, והכל בשביל הלוחמים שנפגעו במבצע צוק איתן", אמר שמעון מזרחי. "הנתינה וההוקרה הן מאוד קטנות לעומת מה שהלוחמים הקריבו למעננו ולמען המדינה כולה. אני גאה שגם המועדון שלנו שותף לאירועים מסוג זה כפי שהיה במשך כל השנים, וכך גם נמשיך".
 
דורון ג'מצ'י הוסיף: "למכבי חשוב מאוד החיבור עם החיילים הפצועים והמשפחות השכולות. זה אירוע שהוא נקודת ציון נוספת, כפי שאנחנו עושים לאורך השנה ולאורך השנים. בשנה שעברה הבאנו לוחמים שהשתתפו במבצע צוק איתן איתנו לקליבלנד וברוקלין מיד לאחר שהמבצע הסתיים ונדע לחזק את הקשר גם השנה ביורוליג ובליגה. הנוכחות של שמעון מזרחי וטל ברודי הייתה מאוד חשובה לפצועים".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×