תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ג'ורדן פרמאר שוחרר ממכבי FOX תל אביב

ג'ורדן פרמאר פנה להנהלת מכבי פוקס תל אביב וביקש להשתחרר מהקבוצה. ברצונו לשוב לארה״ב ולחפש קבוצה ב-NBA. הנהלת מכבי הסכימה לשחררו ומאחלת לו הצלחה.

10/01/2016
ראשי · ארכיון כתבות · ג'ורדן פרמאר שוחרר ממכבי FOX תל אביב
ג'ורדן פרמאר שוחרר ממכבי FOX תל אביב
ג'ורדן פרמאר פנה להנהלת מכבי פוקס תל אביב וביקש להשתחרר מהקבוצה. ברצונו לשוב לארה״ב ולחפש קבוצה ב-NBA. הנהלת מכבי הסכימה לשחררו ומאחלת לו הצלחה. לצערנו, הדברים לא הסתדרו עם ג'ורדן כפי שכולנו רצינו, אבל זהו חלק מהספורט. ג'ורדן היה ונשאר חלק ממשפחת מכבי.

פרמאר: "אני רוצה להודות למכבי שכיבדה את בקשתי לעזוב. מאוד רציתי לחזור למכבי, ואני יודע ששני הצדדים קיוו והאמינו שהדברים יסתדרו בצורה שונה ממה שקרה במציאות. הבנתי שבסיטואציה שנוצרה, יהיה לטובתי וגם לטובת הקבוצה שניפרד. איש לא אשם במצב שנוצר, זהו חלק מהחיים ובוודאי חלק מהכדורסל.
 
אני רוצה להודות לאוהדים על התמיכה שלהם ולהתנצל בפניהם שלא עמדנו בציפיות ביורוליג. אוהדי מכבי ידועים בתמיכה הנפלאה שלהם בקבוצתם ואין לי ספק שהם ימשיכו בכך. יש לי אמון שלם בצוות האימון ובחבריי שחקני מכבי, שיש להם את כל מה שנדרש כדי להחזיר את מכבי למקום שהיא שייכת אליו, וביכולתם לזכות בכל התארים שהם נלחמים עליהם. אני רוחש כבוד רב לבעלים ולהנהלת הקבוצה, ואין לי ספק שהם יעשו כל מה שצריך כדי להחזיר את מכבי להיות כוח מוביל ביורוליג כבר בעונה הבאה.
 
 
תמיד אשאר תומך נלהב של ישראל ואוהד של מכבי תל אביב".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×