תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

פארקר - ה-MVP של היורוליג לעונת 2004/05

22/04/2005
ראשי · חדשות · פארקר - ה-MVP של היורוליג לעונת 2004/05
פארקר - ה-MVP של היורוליג לעונת 2004/05
הנהלת היורוליג הודיעה למועדון כי שחקניו אנתוני פארקר, ניקולה וויצ'יץ' ושארונאס יאסיקביצ'יס, נימנים על עשרת השחקנים המצטיינים לעונת 2004/05. מבין אלה תיבחרנה החמישיה הראשונה והשניה של העונה.
בנוסף התבשר המועדון כי אנתוני פארקר נבחר לשחקן המצטיין (MVP) של היורוליג לעונת 2004/05.
טקס הענקת העיטורים לפארקר ולחמישיות העונה, יתקיים במהלך ארוחת הערב הרשמית שתערך ב-7 במאי במוסקווה.
פארקר דורג ראשון ע"י 19 מ-30 עיתונאים מרחבי אירופה שהשתתפו במשאל לבחירת שחקן העונה. הוא צבר 76 נקודות והקדים את דייויד אנדרסן (צסקא) שצבר 32 נקודות. במהלך העונה סיים פארקר חמש פעמים בראש הדירוג השבועי של היורוליג ופעם אחת נבחר שחקן החודש. הממוצעים שלו: 18.5 נק', 58% לשתי נק', 4% לשלושץ 86% בעונשין, 5.4 ריב', 3.5 אס', 2 חטיפות.
בנוסף לאלה שכבר צוינו יוכרזו ויועטרו, הזוכים בתואר שחקן ההגנה והכוכב העולה (עד גיל 22) של העונה, שייבחרו ע"י 24 המאמנים של קבוצות היורוליג. תואר נוסף, הקלע המצטיין על שמו של אלפונסו פורד המנוח, יוענק לצ'ארלס סמית מקבוצת סקבוליני פזארו.
יתר השחקנים שיתמודדו על מקומ בחמישיות העונה: יאקה לאקוביץ' (פאנאתינאיקוס), מרכוס בראון (צסקא), ארווידאס מאצ'יאוסקאס (טאו), צ'ארלס סמית (סקבוליני), טאנוקה בירד (ז'לגיריס), דייויד אנדרסן (צסקא) ולואיס סקולה (טאו).


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×