תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

הנדריקס: "מצפה להשיג את אותן תוצאות כמו בפעם הקודמת"

טבק על צירופו של הנדריקס: "אני רוצה לשבת איתו ולהסביר לו מה אנחנו רוצים ממנו. הוא אמור לשחק מול ירושלים. בוידאו: "ואם אתה לא חלק מזה, אתה לעולם לא תבין" - גרסת ריצ'ארד הנדריקס.

15/03/2016
ראשי · ארכיון כתבות · הנדריקס: "מצפה להשיג את אותן תוצאות כמו בפעם הקודמת"
ריצ'ארד הנדריקס הגיע לאימון הקבוצה אך טרם ערך אימון: "אני שמח לחזור, עבר קצת זמן. מצפה להשיג את אותן תוצאות כמו בפעם הקודמת. אני מגיע לשחק הכי חזק שאני יכול, לעשות את מה שאני יודע ולעזור לקבוצה. יודע שהליגה השתנתה, יחסי הכוחות השתנו, אבל נשלוט במה שאפשר. אני מצפה לפגוש את השחקנים והצוות. אני לא משווה בין התקופות, אבל מצפה לראות את אותה רוח במועדון".
 
"הנדריקס לא התאמן היום", סיפר מאמן הקבוצה ז'אן טבק. "הוא נחת בשלוש לפנות בוקר וערך בדיקות רפואיות. לא דיברנו עדיין, אשוחח איתו מחר. רק אמרתי לו 'ברוך הבא הביתה'. אני רוצה לשבת איתו ולהסביר לו מה אנחנו רוצים ממנו. הוא אמור לשחק מול ירושלים. אני לא אימנתי אותו ולכן כל אחד מאיתנו יצטרך לעשות התאמות".
 
על המשחק המסקרן: "אני יודע שזה משחק חשוב ביום שני ושזו יריבה שאנחנו יכולים לפגוש בגמר, אבל המטרה הכי חשובה שלי היא שכולם יהיו בריאים לפלייאוף. בעוד כחמישה שבועות כל השחקנים אמורים לחזור".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×