תפריט

מכבי חילקה משלוחי מנות בבי"ח לילדים תל השומר

בכמיטב מסורת חג הפורים ביקרה מכבי FOX תל אביב בבית החולים לילדים ספרא תל השומר וחילקה משלוחי מנות ומתנות. פניני: "בשבילנו זה הדבר הכי חשוב והכי כיפי בעולם, רק שנמשיך לעשות את זה ודברים טובים יגיעו".

24/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי חילקה משלוחי מנות בבי"ח לילדים תל השומר
בכמיטב מסורת חג הפורים ביקרה מכבי FOX תל אביב בבית החולים לילדים ספרא תל השומר וחילקה משלוחי מנות ומתנות. למשלוחי מנות נרתמו - הספונסר הראשי "FOX" אשר תרמו חולצות מקולקציית מכבי תל אביב, מרצ'לו אינצ'לני אשר תרמו ממתקים שנרכשו מאקי"ם גבעתיים שאת המארזים הכינו חניכי הארגון וריגלי אשר תרמו גם הם ממתקים ממותג החברה לילדים.
 
במסגרת שיתוף הפעולה בין קבוצת הכדורסל לעמותת שלומית, התלוו גם בני ובנות שירות של שלומית לשחקני הקבוצה. בני השירות של שלומית עושים שירות מאתגר בבית החולים לאורך כל השנה ומסייעים לצוות הרפואי במשימות השונות. 
 
 
בנוסף, חניכים מכפר הנוער עיינות הגיעו גם הם לעזור בחלוקות משלוחי המנות. כפר הנוער עיינות ומכבי נמצאים בשיתוף פעולה במסגרת פרויקטONETEAM  של היורוליג.
 
קפטן הקבוצה, גיא פניני, אמר על הביקור המרגש: "הכי חשוב שיהיה חג שמח ואנחנו פה משמחים ילדים, בשבילנו זה הדבר הכי חשוב והכי כיפי בעולם, רק שנמשיך לעשות את זה ודברים טובים יגיעו". 
 
בראיין רנדל הוסיף: "צריך לשמור על דברים בפרספקטיבה הנכונה. ימים כאלה מזכירים לך מה באמת חשוב. כאבא, לבוא ולראות את הילדים פה זה נוגע לך במקומות אחרים בלב".
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018

מכבי גברה 95:98 על נס ציונה

17/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×