תפריט

מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות

כחלק מפרויקט התרומה לקהילה ONETEAM של היורוליג, נוצר שיתוף פעולה בין מכבי FOX תל אביב לכפר הנוער עיינות שכלל בין היתר אימון ע"י שגרירי הפרויקט, אירוח בהיכל, התנדבות בבית חולים ועוד.

29/03/2016
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
מכבי אירחה את נבחרת כפר הנוער עיינות
כפר הנוער עיינות הינו מרכז חינוכי, ערכי, לימודי ותרבותי עבור 300 בני נוער. קהילת כפר הנוער חרתה על דגלה עשייה חינוכית הנשענת על ערכים של סובלנות, שוויון, אחריות הדדית ומעורבות חברתית. בכפר הנוער עיינות פועלים כדי להביא לידי ביטוי ומיצוי את כישוריו הייחודיים של כל תלמיד ולפתח מצוינות, אחריות אישית ומנהיגות. 
 
 
אחת הדרכים המשמעותיות לפיתוח יכולות אלו היא נבחרת כדורסל. השנה הנבחרת הוקמה ברוח ONETEAM - פרויקט של היורוליג בשיתוף מועדון הכדורסל מכבי פוקס תל אביב. שחקני מכבי בהווה ובעבר הגיעו לאימון משותף עם תלמידי הכפר – דורון ג'מצ'י, ניקולה ווצ'יץ' ודווין סמית אשר משמשים כשגרירי הפרויקט. מלווה את הנבחרת המאמן אסף נירון מכפר הנוער עיינות בליווי של גיורא איתן, מאמן ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב.
 
 
 
בין מכבי פוקס תל אביב לכפר הנוער עיינות נוצרה שותפות יפה הבאה לידי ביטוי בהתנדבות משותפת בבית החולים לילדים בתל השומר והתנדבויות משותפות נוספות עבור הקהילה. נבחרת ONETEAM בעיינות העפילה עד לשלב הגמר בליגה של כפרי הנוער והפנימיות, מקווים שעם החיזוק שהנבחרת מקבלת גם נצליח לחזור הביתה עם גביע. הראל תורג'מן נבחר כחניך מצטיין ומשמש כקפטן הנבחרת של הכפר. לאות הערכה דווין סמית התכבד להעניק להראל כדור חתום בידי חברי הקבוצה.
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018

מכבי גברה 95:98 על נס ציונה

17/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×