תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

היום במוסקווה : מכבי בפיינל פור השמיני

06/05/2005
ראשי · חדשות · היום במוסקווה : מכבי בפיינל פור השמיני
היום במוסקווה : מכבי בפיינל פור השמיני
מכבי עלית תל אביב תתיצב היום (יום שישי, 18:10 ) למשחק נגד פאנאתיניאקוס אתונה בפיינל פור האירופי השמיני שלה מאז 1988 והחמישי בשש השנים האחרונות.
שתי הקבוצות התאמנו אתמול בערב באולימפיסקי של מוסקווה זו אחר זו. השחקנים התלוננו קצת על איכות המשטח שהוקם רק שלשום אבל איש לא ישתמש בכך כתירוץ להפסד.
בשעות הצהריים נערכה מסיבת עיתונאים רבת משתתפים בהשתתפות נציגי ארבע הקבוצות המשתתפות בפיינל פור. המאמן פיני גרשון היה במיטבו וגנב את ההצגה מכל הדוברים האחרים. "זה הפיינל פור הרביעי שלי ולא באתי רק להשתתף" , אמר פיני , "אני מתכוון לחזור לתל אביב עם הגביע" .
אנתוני פארקר אמר שהעובדה שהוא מגיע למשחקים כ MVP של היורוליג, אינה מבטיחה דבר ." אנחנו ננצח כקבוצה . הגעתי לכאן להצדיק את התואר המכובד בו זכיתי".
זה יהיה המיפגש ה-22 בין מכבי ופאנאתינאיקוס מאז 1971 (המאזן כרגע עומד על 11 ניצחונות למכבי מול 10 של היוונים ). שתי הקבוצות התמודדו שלוש פעמים בפיינל פור והמאזן מורה על שתי ניצחונות ליוונים ( בגמר בסלוניקי ובחצי הגמר בבולוניה ) וניצחון אחד למכבי ( בגמר בפאריס 2001 ).


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×