תפריט

סיכום פעילויות קהילה לחודש אפריל

חודש אפריל 2016 היה גדוש בפעילויות למען הקהילה וכלל בין היתר שיתוף פעולה עם כפר הנוער מעיינות בפרויקט ONE TEAM, יום המעשים הטובים עם כנפיים של קרמבו, ביקור בבתי חולים ועוד. שנזכה לעוד חודשים של תרומה לקהילה!

30/04/2016
ראשי · תרומה לקהילה · סיכום פעילויות קהילה לחודש אפריל
סיכום פעילויות קהילה לחודש אפריל
8/3 –  One Team - שגרירי הפרויקט (דווין סמית, דורון ג'מצ'י וניקולה ווצ'יץ') הגיעו להתארח בכפר הנוער עיינות שאיתם אנו משתפים פעולה במסגרת פרויקט ONETEAM  של היורוליג. הנערים שלוקחים חלק בפרויקט נהנו מאימון משותף עם השגרירים, את האימון העביר אסף נירון - מאמן הפרויקט מטעם הכפר.
 
 
15/3 – יום המעשים הטובים – שמחנו, זכינו, בעיקר התרגשנו, להגשים את החלום הצהוב של ניתאי רוזנבלום המקסים מתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" לפגוש את הגיבור שלו, גל מקל. גם דורון ג'מצ'י וגיא פניני התגייסו למשימה לרגל יום המעשים הטובים וסידרו לניתאי חוויה בלתי נשכחת.
 
 
24/3 – ביקור וחלוקת משלוחי מנות בביה"ח לילדים ספרא בתל השומר. בפעילות הקהילתית לקחו חלק נערים מכפר הנוער עיינות ומתנדבים מעמותת שלומית. כמו כן, נרתמו הפונסרים FOW, ריגלי ומרצ'לו אינצ'ליני.
 
 
28/3 – אירוח כפר הנוער עיינות במשחק ליגה- במסגרת שיתוף הפעולה של מועדון הכדורסל מכבי ת"א עם כפר הנוער עיינות ועמותת בזלת בפרויקט ONETEAM  של היורוליג, ארחנו את הנערים המקסימים במשחק ליגה ובנוסף ערכנו לכבודם טקס לציון החניך המצטיין הראל תורג'מן (תורג'י) המשמש גם כקפטן הקבוצה וכל זאת ביחד עם שגרירי הפרויקט, ניקולה ווצ'יץ', דווין סמית' ודורון ג'מצ'י.
 
 
15/4 – מועדון הכדורסל השתתף בפרויקט חבילות מזון למשפחות נזקקות וניצולי שואה לקראת חג הפסח בנוכחות שחקני העבר הגדולים, שחקני הבוגרת, מחלקת הנוער, ההנהלה, עובדי המועדון וחניכים מכפר הנוער מעיינות. 
 
 
24/4 – טורניר הפנינג בלהבים לזכרו של אור אסרף ז"ל אשר נהרג ברעידת האדמה הקטלנית בנפאל ב2015. לטורניר הגיע והשתתף מנהל קשרי חוץ וקהילה, דורון ג'מצ'י, והעניק לזוכי הטורניר כרטיסים לאחד ממשחקי הבית של מכבי.
 
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018

מכבי גברה 95:98 על נס ציונה

17/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×