תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

ותיקי מכבי יתמודדו מול ותיקי ברצלונה

קבוצת הוותיקים של מכבי ת"א בכדורסל, מכבי רלף קליין ת"א, תצא מחר (חמישי) לברצלונה ותקיים משחק חגיגי מול הוותיקים של בארסה בשבת בערב. בורשטיין ישחק לראשונה בקבוצת הכוכבים, גיא גודס יאמן.

18/05/2016
ראשי · היסטוריה · ותיקי מכבי יתמודדו מול ותיקי ברצלונה
ותיקי מכבי יתמודדו מול ותיקי ברצלונה
קבוצת הוותיקים של מכבי ת"א בכדורסל, מכבי רלף קליין ת"א, תצא מחר (חמישי) לברצלונה ותקיים משחק חגיגי מול הוותיקים של בארסה בשבת בערב.

בהרכב הוותיקים של מכבי ישחק לראשונה טל בורשטיין, שפרש מכדורסל ב-2012 אחרי 11 עונות נהדרות במכבי ת"א. על הקווים ידריך את הצהובים הוותיקים בהופעת אורח מיוחדת גיא גודס, שהיה שחקן, עוזר מאמן ומאמן במכבי במשך כ-15 שנה.  

בסגל של מכבי ת"א למשחק ניתן למצוא כמובן גם את מנהל קבוצת הוותיקים והקלע מספר 2 בכל הזמנים של המועדון, דורון ג'מצ'י (11 עונות שחקן מכבי), את מוטי דניאל (9 שנים בצהוב), רוני בוסני ועוד. בצד של ברצלונה יופיעו שמות כמו סולוסאבאל, גלילאה, דיאז, פראן מרטינז ומריו קאסון, כשאורח הכבוד יהיה גדול שחקני ברצלונה – חואן אנטוניו סן-אפיפניו (לא ישחק). בין היתר, ותיקי מכבי יתארחו במגרש הכדורגל האגדי של ברצלונה קאמפ נואו, יצפו במשחק של ברצלונה במחזור האחרון בליגה הספרדית בכדורסל מול טנריף, ויערכו ביקור משותף עם הקטאלונים בבית חולים במטרה להגביר את המודעות לסרטן הדם, לוקמיה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×